Sayfa 131/173 İlkİlk ... 3181121129130131132133141 ... SonSon
Arama sonucu : 1380 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1. Yeni yönetim kurulunda iki isim hem desmer guvenlikte yonetim kurulu uyeligi,hemde hükümete çok yakin isimler atanmis bir isme baktim k8mdirdiye digerisimde ilk isme yakin k8si olmali, bana bu garip geldi bir amac icin atanmis olabilirler mi gel8n skbnk yonetiminde size is verelim bu isimleri kim nasil nerde buluyor biraz siyaset destegi hissetmis olabilirler hisseyi 2 n8n uzerine tasidinlarda

2. Para olacak alacaksin hisseleri ne var ne yok ,tek lot satmayip birakacan ne edecekler ama para yok ki yapayim

3. Skbnk bist islem goren en düsuk 8 nci hisse senedi.nokta

Taşınan Açıklar

5.  Alıntı Originally Posted by hüseyin Yazıyı Oku
    Para olacak alacaksin hisseleri ne var ne yok ,tek lot satmayip birakacan ne edecekler ama para yok ki yapayim
    Bir kac yuz milyonun olsa esasinda daha gerilememek uzere toplayabilirdin. Gyo olmamasi sonrasi yuklu aciga satis yapilsaydi. Galip skistirmaya gotururdu. O zaman spekler korkudan yanasamadilar. Fener de 300 bin lot gibi ucunculuk gelince actilar hisse nerdeyse yuzde yuz yapti adamlari skistirmak icin.

Su gyo hatirina girdiydik hisseye. Beceriksizler evraklari yetistiremediler. Ellerine yuzlerine bulastirdilar. Bekleki ciksin.

6.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Bir kac yuz milyonun olsa esasinda daha gerilememek uzere toplayabilirdin. Gyo olmamasi sonrasi yuklu aciga satis yapilsaydi. Galip skistirmaya gotururdu. O zaman spekler korkudan yanasamadilar. Fener de 300 bin lot gibi ucunculuk gelince actilar hisse nerdeyse yuzde yuz yapti adamlari skistirmak icin.

Su gyo hatirina girdiydik hisseye. Beceriksizler evraklari yetistiremediler. Ellerine yuzlerine bulastirdilar. Bekleki ciksin.

dostum o gyo muhabbeti bedelli mallarını ve kazaklarını satışlarını pazarlamak içinmiş hala anlamadın mı? gyo hikayesi olmasaydı kim ne yapsın bunun hissesini? kim katılırdı bedellisine, kim kazakların malını karşılardı?

kuşu sitedeki operasyon çocukları ile gazlayıp allayıp pulladılar.. uyanın artık gerçekleri kabullenin hala galip açıçıyı öperse diye hayal kuranlar var.
    Bir topic de hisse toplanıyor mu, uçacakmış, yukarıda asla şu olmadan vermem, spek eline vercem gibi mesajlar yazılıyorsa o hisseden uzak durma vakti gelmiştir

7.  Alıntı Originally Posted by robben69 Yazıyı Oku
    dostum o gyo muhabbeti bedelli mallarını ve kazaklarını satışlarını pazarlamak içinmiş hala anlamadın mı? gyo hikayesi olmasaydı kim ne yapsın bunun hissesini? kim katılırdı bedellisine, kim kazakların malını karşılardı?

kuşu sitedeki operasyon çocukları ile gazlayıp allayıp pulladılar.. uyanın artık gerçekleri kabullenin hala galip açıçıyı öperse diye hayal kuranlar var.
    Bizde anladik gyo arzı olmuyacak gec anladik zararda iken anlasak ne olacak ki zaten elimiz kolu muz bagli
    Ilginc en son kapta gyo nun tuzugunu degistirecegiz halka arzı olmayinca yazildi o bile olmuyor bilgi yok ortada ben sunu gordum skbnk
    Isleyisinde yonetim kadrosu yonetimin yasal olarak yapmasi gereken yasal isleri yapmak,takip etmek,aciklamak konusunda
    BILINCLI OLARAK olabildigince agirdan agira aliyorlar takvimin taninan surenin en son gunune ve otesine geciyorlar bilincli olduklarini dusunuyorum
    Enson gyo tuzugu degisecek dendi
    Yapilmasi gerekenler yasal okarak adim adim belllimidir bellli, 20 gun filan oldu tuzuk degstirmeye yonelik tarih varildi mi verilmedi
    Bunlar varya kalkip bir daha arz icin bi daha deniyecegiz dersek,basladik dersek sasirmam

Edit::Simdi baktim 29.05 te gyo nun tuzuk degistirilmesi gerektigini kendileri yazmis bugun ayin 15.06 si

Skbnk benim olsa bu arz dan kanuni sorumlulugu olanin tamam8ni 8sten kovar ve sirketime zarar verdiler diye de tazminat davasi acarim

Neyse denizbank ,ak yatirim,isyatirim dusunsun
    120 m8l,60 mil.olanlar onlar

8.  Alıntı Originally Posted by hüseyin Yazıyı Oku
    Bizde anladik gyo arzı olmuyacak gec anladik zararda iken anlasak ne olacak ki zaten elimiz kolu muz bagli
    Ilginc en son kapta gyo nun tuzugunu degistirecegiz halka arzı olmayinca yazildi o bile olmuyor bilgi yok ortada ben sunu gordum skbnk
    Isleyisinde yonetim kadrosu yonetimin yasal olarak yapmasi gereken yasal isleri yapmak,takip etmek,aciklamak konusunda
    BILINCLI OLARAK olabildigince agirdan agira aliyorlar takvimin taninan surenin en son gunune ve otesine geciyorlar bilincli olduklarini dusunuyorum
    Enson gyo tuzugu degisecek dendi
    Yapilmasi gerekenler yasal okarak adim adim belllimidir bellli, 20 gun filan oldu tuzuk degstirmeye yonelik tarih varildi mi verilmedi
    Bunlar varya kalkip bir daha arz icin bi daha deniyecegiz dersek,basladik dersek sasirmam

Edit::Simdi baktim 29.05 te gyo nun tuzuk degistirilmesi gerektigini kendileri yazmis bugun ayin 15.06 si

Skbnk benim olsa bu arz dan kanuni sorumlulugu olanin tamam8ni 8sten kovar ve sirketime zarar verdiler diye de tazminat davasi acarim

Neyse denizbank ,ak yatirim,isyatirim dusunsun
    120 m8l,60 mil.olanlar onlar

Edit:::: seker gyo web sayfasina girdigimde halen halka arz edilecek bir sirket gorunumunde hisse senedi bilgileri ve diger sayfalar hazirlik asamadinda gozukuyor spk demiski skbnk bildirmiski arz imkaniniz kalmadi skbnk da demiski seker gyo arziolmatacak gyo silecegiz diyor ancak seker gyo web sitesi arz olanacak havasinda herhangi bir isi yapan herhangi biri herhangi asgati ucretli bile daha ciddfi is plani ve sorumluluk sahibi kisilerdir (kimseyi kucumsrmiyorum skbnk,seker gyo sorumlularinin sorymsuzlugina vurgu yapiyorum)

Sayfa 131/173 İlkİlk ... 3181121129130131132133141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •