Sayfa 132/173 İlkİlk ... 3282122130131132133134142 ... SonSon
Arama sonucu : 1380 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1.  Alıntı Originally Posted by hüseyin Yazıyı Oku
    Edit:::: seker gyo web sayfasina girdigimde halen halka arz edilecek bir sirket gorunumunde hisse senedi bilgileri ve diger sayfalar hazirlik asamadinda gozukuyor spk demiski skbnk bildirmiski arz imkaniniz kalmadi skbnk da demiski seker gyo arziolmatacak gyo silecegiz diyor ancak seker gyo web sitesi arz olanacak havasinda herhangi bir isi yapan herhangi biri herhangi asgati ucretli bile daha ciddfi is plani ve sorumluluk sahibi kisilerdir (kimseyi kucumsrmiyorum skbnk,seker gyo sorumlularinin sorymsuzlugina vurgu yapiyorum)
    Ne oldugu belli degil. Biden gorusmeside fasa fiso gecti. Cevir kazi yanmasin hesabi. Endeks geneli hisselerde agac olacaz oyle gozukuyor.

Taşınan Açıklar

3. 5/10 dakija once seker gyo web sayfasina giris yaptim
    Halen 25 marrta spk ya halka arz basvuru yapildigini ve sonucu beklediklerini yazan karsilama mesaji geliyor dahili aradim santral gorevlisi ne web sayfalarinin durumunu anlattim yetkili cikm8s dedi
    Aga sucmudur degilmidir bilmiyorum
    Cimere yazacam bu konuyu bir aldatmaca var
    Ortada

4. Cimere basvuruyu yaptim.

5. 2021 6 tinci ayida bitiyor ve 9 aydir hiç para kazanmadan elimiz kolu bağlı beklettiler

6.  Alıntı Originally Posted by hüseyin Yazıyı Oku
    2021 6 tinci ayida bitiyor ve 9 aydir hiç para kazanmadan elimiz kolu bağlı beklettiler
    Aynen oyle Huseyin. Gyo ayagina ketenpereye geldik. Halkb bile tepki verdi.

7. Zombi banka olmasın bu meymenetsiz. Daha önce de yazmıştım. Hisselerim içinde kumar oynadığım tek hisseydi. Önceden takibimde olmamasına rağmen bir dedikoduya pirim verip aldık. Sonuç kaybettik. ''Zarar kes'' yapmamak gibi bir stratejim vardır. Asla subjektif spek oyunlarına kendi mi kaptırmam. Ama uzun süreli takibim olmadığı için (Ki genellikle hedefimdeki hisseleri uzun süre takip ederim) bu bankada batık bir durum var mı? Sıkı takipte olan varsa bilgilendirirse sevinirim. Geçmişte Lio yağ'da öyle bir talihsizlik yaşamıştım.

8. Ulan boyle namussuzluk...boyle ahlaksizi da oaz olsun..banka imiş..bu namussuz #oceans milleti nasil da kazikladi...turcas,anele sekerbank milletin anasini ağlattı

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

Sayfa 132/173 İlkİlk ... 3282122130131132133134142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •