Sayfa 126/173 İlkİlk ... 2676116124125126127128136 ... SonSon
Arama sonucu : 1380 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1. Haber acaba ne kadar ciddiye alindi...
     Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Dostum benim dusuncem hisse icin umutluyum. Son mal toplamalar olarak degerlendiriyorum bu hareketlerini. Suan bankalar geriledigi icin buda onlara ayak uyduruyor. Iki gun evvel dikkatimi ceken dort adet hisse aldim alctl yksln celha asuzu. Onlar yerine skbnk alacaktim son an caydim. Yalniz nisan yada mayis ayinda yurt disindan piyasalara dolar faiz darbesi gelebilir. O zaman araliginda hissede olmak ne derece dogru bilemiyorum. Ben 1.62 den almis oldugum hisseleri tasimaya devam ediyorum. Bizim hisseyi yapan grub belli zaten. Yeterince mal toplayinca gotureceklerdir. Isin su kusimida var. investing ve telegramda cok takipcimiz var. ky cok yuklu hissede. Habere ragmen gitmemesi onlari dokme istegidir.
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Haber acaba ne kadar ciddiye alindi...

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Buradan cikan sonuc hala mali istedikleri gibi toplayamadiklari gercegi. Telegram ve investingde hala hatiri sayilir ky var gruplarinda. Burasinin sakinligi aldatmasin. Diger hisselerden ciktiklarimla 1.20 altindan destek atacagim. Tabi haftaya gevsetmeye devam ederse.

3.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Buradan cikan sonuc hala mali istedikleri gibi toplayamadiklari gercegi. Telegram ve investingde hala hatiri sayilir ky var gruplarinda. Burasinin sakinligi aldatmasin. Diger hisselerden ciktiklarimla 1.20 altindan destek atacagim. Tabi haftaya gevsetmeye devam ederse.
    Telegram gurubunuzun linki var mı?

4. Şekerbank çok stres yaptırdı millete!!

5. Şeker bayramında artsa iyi olur

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Sayın buraktepe mal toplandığına dair bir gosterge işaret belki ben goremiyorum Paylasılan AKD lere bakıyorum da kimsenin mal topladığını goremiyorum citi ,bonkof deniz aldiklatini ayni gun yada ertesinde veriyirlar ilk 5 / da aynı aronla4da duruyor
    Surekli takasta artis gisteren A Kurulum var mı bilmiyorum

7. Böyle mal toplandığını görmedim hiç. İsteyen istediği seviyelerden, belki haftalar sonra da rahatça alabilecek gibi bu hissede.
    Endeks cortlasa çok rahat 1 altını görebilecek hareket yapısında görünüyor.
    Güven veren bir yapısı yok maalesef
     Alıntı Originally Posted by hüseyin Yazıyı Oku
    Sayın buraktepe mal toplandığına dair bir gosterge işaret belki ben goremiyorum Paylasılan AKD lere bakıyorum da kimsenin mal topladığını goremiyorum citi ,bonkof deniz aldiklatini ayni gun yada ertesinde veriyirlar ilk 5 / da aynı aronla4da duruyor
    Surekli takasta artis gisteren A Kurulum var mı bilmiyorum

8.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Böyle mal toplandığını görmedim hiç. İsteyen istediği seviyelerden, belki haftalar sonra da rahatça alabilecek gibi bu hissede.
    Endeks cortlasa çok rahat 1 altını görebilecek hareket yapısında görünüyor.
    Güven veren bir yapısı yok maalesef

Doğrudur zaten MB değişikliginde 1,00 in altına ki
    1,06 yı da gördü, giderdi ancak apar topar GYO nun Arz basvurysunu SPK yaptilar
    Kagit sadexe yatayda kaldı kagidin toplBdiginida dusunmuyorum paylasilan AKD lere baktigimda citi 1,20 altinda 10 mil lotu 1 gun sonra verdi deniz 19 mil lot alip 18 ini satmiş böyle toplanma mı ilur )))))) )))))

Sayfa 126/173 İlkİlk ... 2676116124125126127128136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •