Sayfa 137/173 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon
Arama sonucu : 1380 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1. Bu bankanın tepe yönetimi ve piyasaya bakış açısı değişmeden bu banka hisse fiyatıda değişmez!!
    Yönetim sanki öyle olsun benim olsun ne büyüsün ne küçülsün aman ha koltuğum sabit benim olsun diyor!
    Bu banka normal bir şahsın olsa 82 şehir ve onlarca büyük ilçede şubesi olmasına rağmen hisse fiyatı minimum 3₺olurdu!68 yıllık banka her sene piyasa payını kaybetmiş ve hisse fiyatı çöp fiyata düşmüş aynı yönetim yerinde!!
    ŞekerGYO halka arzını BİLE beceremediler SPK BİST red etti baş vurularını gidin evraklarınızı adam gibi düzenleyin öyle gelin dedi!TAM BİR REZALET

2.  Alıntı Originally Posted by Borsakolik Yazıyı Oku
    Bu bankanın tepe yönetimi ve piyasaya bakış açısı değişmeden bu banka hisse fiyatıda değişmez!!
    Yönetim sanki öyle olsun benim olsun ne büyüsün ne küçülsün aman ha koltuğum sabit benim olsun diyor!
    Bu banka normal bir şahsın olsa 82 şehir ve onlarca büyük ilçede şubesi olmasına rağmen hisse fiyatı minimum 3â�ºolurdu!68 yıllık banka her sene piyasa payını kaybetmiş ve hisse fiyatı çöp fiyata düşmüş aynı yönetim yerinde!!
    ŞekerGYO halka arzını BİLE beceremediler SPK BİST red etti baş vurularını gidin evraklarınızı adam gibi düzenleyin öyle gelin dedi!TAM BİR REZALET
    Bu banka satilmadan hic bir halt olmaz..tek kurtarıcı satış olayıdır..o da henüz gundem de değil

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

3. Buna sabaha kadar sövsem azdır... Ben bu adam olmadığı 3 sene taşıdım baktım bi bok olacağı yok satıp çıktım.
    İyiki de öyle yapmışım. İnşallah satılır falanda kalan arkadaşlar zararlarını çıkarırlar.
     Alıntı Originally Posted by şekerci Yazıyı Oku
    Hatırlamammı, ne acılar paylaştık, kaç üstad yedi bu kağıt, iki senede ben taşıdıydım gerçi %40 karımı aldım çıktım iki sene oldu, şimcik cimcik yine başka banka hissesindeyim, tatildeydim anca işbaşı yaptım, özür
    Arkadaşlar bu hissedeki tecrübem şudurki
    Ağızda dağılmayan şeker, az şeker yetersiz şeker %2 şeker, herhangi şeker, geçersiz şeker, arka boşluklara ilerlemeyen şeker, dışa bağımlı şeker, açıkta satılan şeker
    Dagnarus arada gelip şekere laf söyleyelim, rahatlarız

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hangi banka ayıptır sorması .
    Bende yapı kredi alıp sattım kar ettirdi. Şu an pusudayım
     Alıntı Originally Posted by şekerci Yazıyı Oku
    Hatırlamammı, ne acılar paylaştık, kaç üstad yedi bu kağıt, iki senede ben taşıdıydım gerçi %40 karımı aldım çıktım iki sene oldu, şimcik cimcik yine başka banka hissesindeyim, tatildeydim anca işbaşı yaptım, özür
    Arkadaşlar bu hissedeki tecrübem şudurki
    Ağızda dağılmayan şeker, az şeker yetersiz şeker %2 şeker, herhangi şeker, geçersiz şeker, arka boşluklara ilerlemeyen şeker, dışa bağımlı şeker, açıkta satılan şeker
    Dagnarus arada gelip şekere laf söyleyelim, rahatlarız

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 1,040'da %95 alım var bugün.

6.  Alıntı Originally Posted by Karfez Yazıyı Oku
    1,040'da %95 alım var bugün.

Açığa satışlar da yeşil gösteriliyor, asıl hisseye giren çıkan paraya bakın

7. Skbnk epeydir bakmıyordum, bugun haberlerine baktığımda seker gyo arzini engec 31.12.2022 yapilmasi ıcin başvuracaklar onu geçtim 26.08 2021 de kenfilerine gonderilen yazıyida
    06 /07 .09 .2021 de kap ile bildirmisler
    Ulan yeminle éssék sudan gel8nceye kadar dövmek diye bir tabir var; bu islerlden sorumlu skbnk ta kaç kisi va4sa ama hepsini hastanelik oluncaya kadar dövesimvar
    Ulan Bir halka arz bu kadar sürer mi lann
    Bir halka arzi bu şekil *** edilir mi lann
    Lann altı ustu kurallları ,kaideleleri ,zamani belli
    Artik siradanlasmiş bir isi yapacakdiniz okuma yazma bilmeyen kör sagir dilsiz elleri olmayan birine mi seker gyo nun halka arz sorumlulugunu verip bir odaya mi kapattiniz oda bu şartlarda beceremedi arz
    S.km.sizin in gibi şirketi

8. Bu aralar yine satış dillendirilmeye başladı, bakalım nasıl tepki verecek...

Sayfa 137/173 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •