Sayfa 1/173 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1380 madde; 1 - 8 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,578

SKBNK - Şekerbank

SKBNK - Şekerbank

Yeni başlık hayırlı olsun.

Eski başlığımız burada
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. Şekerbank sermaye artırım sürecine sayılı günler kala açılan yeni başlık yatırımcısına hayırlı olsun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Yeni sayfa ;, Şekerbank için 2.50 TL ye açılan kapı olsun inşallah..🙂

4. yeni sayfa yeni hikayeler olsun..

skbnk 1.55

5. Hocam ben aceminin acemisiyim. Kendimce bi yatırım yaptım şekerbanka. Sermaye arttırımı süreci ile ilgili müsait olduğunuz zaman özet bi açıklama yaparsınız çok sevinirim. Ben çok uzun vade yatırımcısı degilim borsadaki paramı ortalama 4-5 ay içerisinde cekmem lazım. Bu yüzden ben okuduğum kadarıyla rüchan hakkı vs onları almadan spk onayı ile kagıdın yükselişe geçmesi sonrası satmayı düşünüyorum ama sizin özetlmeniz sonrası belkil daha farklı düşünebilirim. Teşekkür ederim

6.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Şekerbank sermaye artırım sürecine sayılı günler kala açılan yeni başlık yatırımcısına hayırlı olsun.
    Hocam ben aceminin acemisiyim. Kendimce bi yatırım yaptım şekerbanka. Sermaye arttırımı süreci ile ilgili müsait olduğunuz zaman özet bi açıklama yaparsınız çok sevinirim. Ben çok uzun vade yatırımcısı degilim borsadaki paramı ortalama 4-5 ay içerisinde cekmem lazım. Bu yüzden ben okuduğum kadarıyla rüchan hakkı vs onları almadan spk onayı ile kagıdın yükselişe geçmesi sonrası satmayı düşünüyorum ama sizin özetlmeniz sonrası belkil daha farklı düşünebilirim. Teşekkür ederim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bugün,Hissemiz % 4.58 Oranında Artış yaparak ,1.60 TL den Kapandı..
    Forum sayfasında yazan çizen kimseler yok..
    Bu hisseyi takip eden,alan satan ortağımız yok galiba..?

8.  Alıntı Originally Posted by musa_24 Yazıyı Oku
    Hocam ben aceminin acemisiyim. Kendimce bi yatırım yaptım şekerbanka. Sermaye arttırımı süreci ile ilgili müsait olduğunuz zaman özet bi açıklama yaparsınız çok sevinirim. Ben çok uzun vade yatırımcısı degilim borsadaki paramı ortalama 4-5 ay içerisinde cekmem lazım. Bu yüzden ben okuduğum kadarıyla rüchan hakkı vs onları almadan spk onayı ile kagıdın yükselişe geçmesi sonrası satmayı düşünüyorum ama sizin özetlmeniz sonrası belkil daha farklı düşünebilirim. Teşekkür ederim
    Bedelli sermaye artırımlarında 1 TL ile yeni senet verilir örneğin 1000 lota 600 TL ile 600 lot alırsınız bu alınan rüchan olur para yatar lot gelir rüchan hakkı bir kaç gün açıkta bekler bir süre sonra 1600 lot tek kalem işleme başlar bedel ödenmiş ve yeni adet ile senet normal fiyata ulaşmıştır ondan sonrada senet kendi dinamikleri ile hareket eder. Bu işlem tahminen 15 gün sürer ama önce bu sürecin başlaması İçin SPK onayı gerekli. Ancak senet fiyatı 1,6 olduğu İçin bedelliye katılacak insanlar ya para bulacak yada bir miktar senet satacak. Bunu bilmek zor, satacak mı bulacakmı. O zamanda hissenin tekniğine bakmak gerekir . Teknik 1,61 üstü kapanışların faydalı olacağını ifade ediyor. Sanırım onay süreci 21 gün geçti, çok fazla bekletmezler kısa sürede SPK onayı gelir diye düşünüyorum.

Sayfa 1/173 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •