Sayfa 1/153 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1219 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Abd'de seçimler yapılmayacak...

1. Abd'de seçimler yapılmayacak...

Bu cümleyi 2017 sonrası, pek çok başlıkta, pek çok defalar yazdım. Abd kurulduğundan beri seçimler hep yapılmış,ertelenen seçim yok. Bu seçimlerin ertelenmesiyle ilgili, pandemi sonrası ve Abd'de ırkçılığa karşı düzenlenen gösteriler sırasında haberler çıkmıştı. Trump'un Covid-19'a yakalanmasıyla yine tartışılıyor.

Seçimlere kısa bir zaman kaldı. Bakalım bu tahmin tutacak mı? Ben, seçimler ertelenecek demiyorum, hiç yapılmayacak diyorum. Diyelim ki, seçimler ertelendi. Erteledikleri tarihte yine yapılmayacak.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Bu tahmin tutarsa, açtığım başka bir başlıktaki tahmin de güçlenecektir. Bu başlık ''1 TL en az 100.000 Dolar olacak'' başlığıydı.

10-07-2020, 22:36 #44ayvagobeknuri ayvagobeknuri is offline
    Bronz Üye

Abd'de seçim olmayacak. Bundan adım gibi eminim.
    Bakınız 10 temmuzda Bekçi başlığına aynen yazmışım. 44 numerolu mesaj. Daha eski mesajlar da bulunabilir. Kayıtlara girsin diye açtım başlığı. Seçimlerden sonra kapatırım.

3. Seçimlere kadar önemli haberleri buraya kopyalayayım. Dün bu haberi kaçırmışız: Gazze MEB'inde ciddi hidrobarbon kaynakları olduğu biliniyor.

Barak Ravid
    @BarakRavid
    BREAKING: The U.S., Israel & the UAE issued a ****t statement on cooperation in energy and stressed they will "seek to find solutions to the energy challenges faced by the Palestinian people through the development of energy resources, technologies & related infrastructure"

4. Bu hesabi takipte faide vardır:

Seth Frantzman
    @sfrantzman
    I told you, the main driver of the conflict in Nagorna-Karabakh is not Baku or Yerevan, it is Ankara. Ankara needed this crisis. It created it and now has its demands. Azerbaijan has its own demands of course, but its interests are not the same as Ankara's. Ankara is using Baku.

Kaç gün kala
    Deklare edecekler?

Birde ilk cep telefonundan seçim uygulaması aplikasyonuna kim geçicek merakım?

7. Avrupa ve Dünya siyasetinde çoğulcu eğilimin korunmasının tek bir yolu vardır. Rusya'nın uygar uluslar kampına dahil edilmesi. Bu sayede Cermen kökenlilerde sıklıkla rastlanan slavfobisi kontrol altında tutulabilinir. Özellikle son 2-3 aydır, bunun tersi bir eğilim gözlüyorum.

Biden'in Trump'a ''Putin'in finosu'' hakareti, düşünmeden söylenmiş değil.

Navalny'in zehirlenmesi ve Putin'in üzerine yıkılmaya çalışılması, kamuoyunda neredeyse %90 Putin'in zehirlettiğine inandı. Halbuki Rus İstihbaratı bir adamı zehirlemeye kalkarsa o kişinin sağ kurtulması mümkün olmaz.

Belarus'ta Rusya yanlısı Lukaşenko'nun çok zor durumda bırakılması.

Fransa, Avusturya ve İtalya'da Rusya yanlısı siyasetçilerin, yolsuzluk operasyonlarıyla halkın gözünden düşürülmesi.

En son Azerbaycan- Ermenistan çatışmaları.

Mesela Çeçen lider Kadirov'un da bu süreçte başına bir şeyler gelebilir.

Rusya ve Putin'e karşı bu hamlelerin menşei neresidir?

İngiltere ve İsrail olduğu görülüyor. Özellikle Brexit sonrası iki ülkenin elçileri, temsilcileri uluslararası toplantılarda defalarca yumruklaşma pozisyonlarına geldiler.

İsrail ve İngiltere, Suriye'de içinde 27 Rus üst düzey subayın bulunduğu bir uçağı, Esad güçlerince atılan bir füzeyle düşürtmüşlerdi.

Bu süreçte Rusların fiyakasını, İngilizler çok bozdu ve bozmaya devam ediyorlar. Şimdi Fransa'yı da yanlarına çektiler.

Rusya'nın uygar uluslar kampına dahil edilmesiyle oluşacak; ılımlı, özgür ortamın Türkiye'ye çok faydası olacaktır.

Tersi durum İngiltere-Almanya ve İskandinav kökenli, Abd'de de nüfusun çoğunluğunu oluşturan Cermen Nazizm'idir.

Bu başlık Nazizm'e dikkat çekmek için açılmıştır.

8.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Kaç gün kala
    Deklare edecekler?
    Bilmiyorum aziz dostum...Darbe bile yapabilirler.

https://www.paulcraigroberts.org/202...o-months-left/

In America today, liars have more credibility than truth tellers.

Sayfa 1/153 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •