Sayfa 58/153 İlkİlk ... 848565758596068108 ... SonSon
Arama sonucu : 1219 madde; 457 - 464 arası.

Konu: Abd'de seçimler yapılmayacak...

1. İBB Haber
    @ibbhaberleri
    ·
    2s
    TAKSİ ANKETİ Taksi

İBB'nin işletmesi belediyeye ait olacak 6 Bin Yeni Taksi projesini destekliyor musunuz?
    Evet
    %94,9
    Hayır
    %5,1
    Taksiciler nefret ettirmişler kendilerinden.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

3. https://tr.sputniknews.com/turkiye/2...olarak-gormek/

İsmet İnönü'nün büyük devletlerin de karıştığı dış sorunlarda nasıl hareket edilmesine yönelik değerlendirmesini de göz önünde tutmak uygun olacaktır.
    14 Nisan 2016 günü Erzurum Atatürk Üniversitesi'nde verdiğim konferansta, bir hayalim olduğunu söyledim. 'En büyük hayalim, Türkiye ile Azerbaycan'ın tek devlet olmasıdır' dedim Evet bunu hâlâ hayal ederim. Ama reel politik/gerçekçilik buna olanak tanır mı? Pek sanmam. Yine de her şeye rağmen büyük hayallere sahip olmak güzel bir şeydir.

4. Semih Yalçın'ın açıklamalarını gördüm ama ciddiye almadım.

5. http://www.etikhaber.com/siyaset/mhp...a-h305103.html

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın, “Zillet ittifakının medyadaki ve siyasetteki sözcülerinin; uzunca bir süredir sokak eylemleri çığırtkanlığı ve kaos tellallığı yaparak, ülkede toplumsal çatışma yaratma peşinde olduğu dikkati çekmektedir. MHP olarak, uslanmak bilmeyen bu demokrasi suikastçılarına davetiye çıkarıyoruz: Sıkıyorsa buyurun sokağa çıkın!'' dedi.

EtikHaber
    Necdet Sarac'ın yazısı:

https://tele1.com.tr/sokak-hazir-muh...=5f8858f34cb70

Sokak hazır, muhalefetin silkelenmesini bekliyor!
    Birçok anket benzer sonuçlar veriyor: Metropoll’ün yaptığı son araştırmaya göre iktidar da, muhalefet de oy kaybediyor, kararsızların sayısı artıyor…

Oysa iktidar oy kaybederken muhalefet oy kazanmalıydı?
    Muhalefet kendisi silkelemeden, iktidarı silkeleyemez!
    Birincisi, muhalefet yalnızca iktidarın uygulamalarını eleştirerek büyüyemiyor.
    İyi Parti niye büyüyor?

İkincisi, bütün olumsuz gelişmelere rağmen iktidarın kendiliğinden gitmeyeceği de kesin!
    Bu da doğru değil. Doğru olsa İstanbul'u Chp'ye teslim etmezdi. 36 trilyon yatırım yaptı ve teslim etti. Ankara'yı saymıyorum.

Muhalefette Chp oy kaybediyor. Ama İYİ Parti oy arttırıyor. Deva ve Gelecek Partilerinde de kısmi de olsa oy artışı var. Chp'nin oy kaybının sebebi ortada değil mi? Yazmayacam sebebini.

6. https://www.karar.com/babacandan-ser...uyorum-1591383

Babacan'dan sert sözler: Hiç mi vicdanınız sızlamadı, kasayı boşaltanlara soruyorum
    DEVA Partisi lideri Babacan, ekonomi üzerinden iktidara yüklendi, "Kasayı boşaltanlara soruyorum. Vicdanınız sızlamadan nasıl çarçur ediyorsunuz bu milletin kaynaklarını? Har vurup harman savururken hiç mi durup düşünmüyorsunuz?" dedi.
    Niye yükselmesin muhalefetin oyu?

7. Prof. Dr. NİHAT HATİPOĞLU
    @nihatipoglu
    · 10s
    Tasavvuf veya vakıf kisvesi altında taciz,badeleme,küçük kızlara tasallut gibi aşağılık rezillikler içinde olan soytarıların dinle bir ilgisi olamaz.Dinin kaynağı Kur’an,Sünnet,vicdan ve akıldır.
    Bu rezillere göz yummayı da, bunları bahane edip dini aşağılamayı da kabul edemeyz
    Hatipo hep gündemde, ep gündemde.

8. Muharrem İNCE
    @vekilince
    ·
    1 sa
    Covid-19 testi pozitif çıkan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız
    @ekrem_imamoglu
    'na geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, kendisine ve tedavileri devam eden yurttaşlarımıza acil şifalar diliyorum.

Sayfa 58/153 İlkİlk ... 848565758596068108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •