Sayfa 65/153 İlkİlk ... 1555636465666775115 ... SonSon
Arama sonucu : 1219 madde; 513 - 520 arası.

Konu: Abd'de seçimler yapılmayacak...

1. dumenden haydar
    @dumendenhaydar
    ·
    3d
    Öldüğünü bilmediğiniz ünlüler kim? Benim ki İlhan İrem.
    İlhan İrem öldü mü? Hiç haberim yok. Allah Rahmet Eylesin.

Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

3. https://t24.com.tr/haber/israil-de-g...nenecek,911282

İsrail Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Savunma Bakanlığının denetimindeki İsrail Biyolojik Araştırma Enstitüsü (IIBR) tarafından geliştirilen potansiyel Covid-19 aşısının 1 Kasım’dan itibaren insanlar üzerinde denenmeye başlayacağı aktarıldı.

IIBR, mart ayında "BriLife" isimli aşısı için hayvan denemelerine başlamıştı. Sağlık Bakanlığı ve bir gözetim komitesi, bir sonraki aşamaya geçmek için yeşil ışık yaktı. Savunma Bakanlığı, aşının yaşları 18 ile 55 arasındaki 80 gönüllü üzerinde deneneceğini ve gönüllülerin Covid-19’a karşı antikor üretip üretmediğinin 3 hafta boyunca izleneceğini açıkladı. Aralık ayında başlaması planlanan ikinci aşamaya ise 18 yaşın üzerindeki 960 kişi katılacak.

İki aşamanın da başarılı olması halinde, 2021 nisan ve mayıs aylarında 30 bin gönüllünün katıldığı üçüncü ve büyük ölçekli bir aşama planlanıyor. Üç aşamanın da başarılı olması durumunda aşı toplu kullanım için onaylanabilir.
    Sağlık Bakanlığı değil, Savunma Bakanlığının denetiminde diyor. Bu aşı başarılı olacaktır. Bu aşı Türkiye'ye gelirse gönüllü olurum.

Bize de verirler. Umut veren bir haber bu.

4. Selim Atalay
    @SelimAtalayNY
    ·
    5d
    Kaos Beklentisi:

Facebook seçim sonrasında ABD de kargaşa ve şiddet eylemlerine karşı önlem alıyor.

Haber ve video paylaşımlarını yavaşlatacak

Önlemler Myanmar benzeri ülkelerde uygulanıyordu.

(3 Kasımdaki seçimin 4 Kasımda sonuçlanmayacağı anlaşılıyor)
    Bakınız...Artık böyle tonla haber var. Artık benim öngörümün tutacağı belli, ortada.

Tabii ben bunu bu forumda seneler önce yazmıştım. İşte böyle yazınca okuyan gıcık oluyordur.

Ne yapayım?

5. olaya tam vakif degilim ancak suriyelilerin protesto yuruyusleri olsa olsa makron denen teresin yedigi haltlari protesto yuruyusudur.
    korona zamani tedbirsiz ve izinsiz yapilmasi akil kari olmasada terorle ne alakasi var bu isin?
    yok jitem yok mhp bunlari durdursun gibi akla ziyan muhabbetler.
    bu devletin kolluk gucu istemese yurutmez.

Dolar patlar, Turkiye batar diyenlere inat sonuna dek Turk varliklarina yatirim, sonsuza dek Turkiye Cumhuriyeti...

6. euronews Türkçe
    @euronews_tr
    Rus jetleri İdlib'de Türkiye destekli muhalif savaşçıların eğitim kampını vurdu: En az 56 ölü

7. Grigory Sivkov
    @GrigorySivkov
    ·
    4d
    Avusturya, Türkiye'ye S/İHA parçaları satışını durdurduğunu açıkladı. Sanırım TB2'nin motoru, bu ülkeden (Rotax) geliyordu.

8. Savcı Sayan Türkiye Bayrağı
    @SavciSayan
    · 30d
    Azerbaycan ilerledikçe, ülkemize dolar ile saldırıyorlar...

Sayfa 65/153 İlkİlk ... 1555636465666775115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •