Special Days Image
Sayfa 13/310 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 97 - 104 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1.  Alıntı Originally Posted by faruko Yazıyı Oku
    Kaderin cilvesi Son dakikada M.Topal attı 1-0 aldık maçı
    Evet öyle oldu ama bu sezon için beşiktaşla aramizdaki 10 puan farkın tek sebebi atibayla m.topal farkı.. yoksa besiktaşta mukemmel futbol oynamıyor

Sent from my SM-N910C using hisse.net mobile app

2. Hakeme m.topalın elini gormedi diye sızlananlar, ayni hakemin h.alinin tokatlanmasını neden görmedigini hiç söylemiyor

hakem çok kötü lense yapılan 2 hareket var 2 side sarı
    hasan aliye atılan tokat direk kırmızı
    gölden hemen önce şkirtel rakibine kafa kol girerken m. topalda topu elle düzeltmiş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Valla maçtaydım. yine hakem bizim fenerin aleyhine o kadar güzel çalıştıki.taraftar olarak tribünde çıldırdık.

Sent from my SM-N910H using hisse.net mobile app

5.  Alıntı Originally Posted by yakup Yazıyı Oku
    Valla maçtaydım. yine hakem bizim fenerin aleyhine o kadar güzel çalıştıki.taraftar olarak tribünde çıldırdık.

Hakemler artik penaltiyla kirmizi kartla oyun çevirmiyor...1.dk dan itibaren size yapılanı görmüyor, sizin yaptıginız en ufak harekete faul çalarak sizi çildırtip konsantrenizi bozuyor ve takımı oyundan düşurüyor...
    Milyonlarca doların dondügü bu sektorde salak ve küçük hesap peşinde hakem olmamalı...Tv yorumcusu hakemler de bunların ögretmeni oldugunu her yerde belli ediyor

6.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Hakemler artik penaltiyla kirmizi kartla oyun çevirmiyor...1.dk dan itibaren size yapılanı görmüyor, sizin yaptıginız en ufak harekete faul çalarak sizi çildırtip konsantrenizi bozuyor ve takımı oyundan düşurüyor...
    Milyonlarca doların dondügü bu sektorde salak ve küçük hesap peşinde hakem olmamalı...Tv yorumcusu hakemler de bunların ögretmeni oldugunu her yerde belli ediyor

Kesinlikle bende böyle düşünüyorum.👍

7. Değerli dostum cefaks ve şahsında tüm iyi niyetli Fenerbahçelilere...

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=1156

Lütfen adımızı yazdıralım.

Sevgiler
    Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 13/310 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz