Sayfa 201/310 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

cefakar kanaryalar.

Geçen yıl 15 . Bitiririz yada 12. Bitiririz şimdide bu durumda oluruz ozaman cocu’nun elinde sihirli değnek mi var diyebiliriz .. Beğenelim beğenmeyelim geçen yıl o futbolla 2. Olmuşken suan için 7 macta 7 puan alıp buna rağmen cocu’da sihirli değnek mi var demek en basit tabirle futbol cahilliğidir .. 2. Olan takım bu yıl 7 macta 7 puan almış ve rezil üstü oynuyor Rize hocası dağılacaklarini biliyorduk diyor ama bazıları çıkıp cocu’nun elinde sihirli değnek mi var diyerek bizlerle dalga geciyor ! Ha Akhisar’dan 3 yemişmişmismis.. Adamlar lider suan ne anlatıyorsun ??? Pes..

Onca para verilen cocu’yu göndermesinler artık , şampiyonluk 7. Haftada bitti bundan sonra gitmesinin anlamı Yok dursun yıl sonuna kadar herhal takımı ligden düşürecek hali Yok ya ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Bende onu diyom medwig, olan olmuş cocuyu gonderip kimi gerirecen ?
    Ben yillardır soyluyorum, eskiye ragbet olsa bit pazarı atasozü var )))
    Bırakın aykutmuş,volkanmış,topalmış...
    Bu takımın yeniden kurulması, devri gecmis futbolculardan medet umulmaması lazım...
    103 golle sampiyon olan efsane takıma bir bakın kaç tane 30-35 yaşını devirmiş futbolcu var ?
    Atıf,topal ,volkan oynamasın, elif,barış,harun, berke oynasın gençler oynasın 3 yeriz 5 yeriz ama gençlerle yenmeyi ögreniriz...
    Bu enkaz kalkacak....hep beraber görecegiz....o zaman bu yazdıklarınızı unutmayın...
    Volkan harun dan iyiymiş ))))
    Taraflı bakınca harun o topları ağzıyla tutsa boş...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Skora aldanmayın, bugun oynanan futbol gecen yildan iyi...
    Cicona 6 attık ama o yil sampiyon kim oldu ?
    Derbileri hep biz kazandık ama şampiyon hep onlar oldu !!!
    Birakin gunu kurtarma hayallerini...
    Birakın eskinin enkazlarını...
    Boş hayaller kurmayın...
    Dünyaya dönün...
    Ali koç ile azizin enkazı kalkacak, 2 katrilyon borç bitecek, futbol takımı adam olacak...
    Ama 1 yıl ama 3 yıl....
    Azize yıllarca katlananlar şimdi kurtadam olmus kelle istiyor )))
    Avuç yalarsınız....

Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Skora aldanmayın, bugun oynanan futbol gecen yildan iyi...

.
    Senin Fenerbahçeli olduğundan şüphem var .. ÇAYKUR RİZEYE 3-0 YENİLMİSSİN ADAMLAR İLK GALİBİYETİNİ SENDEN ALMİS , KAYSERİSPOR 7 MACİN 5’İN DE GOL ATAMAMİS AMA BİZE 3 GOL ATMİS , DAGİNİK BERBAT BİR OYUN TAKTİGİ VE OYUN VAR AMA SEN BUGÜN OYNANAN FUTBOL GEÇEN YİLDAN İYİ Mİ DİYORSUN ?

SEN AKLİNCA BURADAKİLERLE DALGA GECİYORSUN .. DEMEK BUGÜN GEÇEN YİLA GÖRE İYİ OYNADİK ÖYLEMİ ?

Allah akıl fıkır versin .. Bende ciddiye alıp sana onca cevap yazdım .. Demek bugünkü futbol geçen yıldan iyi öyle mi ?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

cefakar kanaryalar.

Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Bende onu diyom medwig, olan olmuş cocuyu gonderip kimi gerirecen ?
    i.
    Dediklerin birbirini tutmuyor .. Biraz dediklerini oku ..

Bir önceki mesajında takım geçen yıldan iyi diyorsun bu mesajında da “olan olmuş ..” diyorsun .. Olan ne olmuş ? Sana göre takım geçen yola gore iyi oynuyor niye olan olmuş diyorsun ?

Normalde anında cocu gönderilmeli hemde anında hiç düşünmeden gönderilmeli , gerekirse tazminatı bile verilip gönderilmeli bu adam bu takımı yönetemez .. Bunu görmeyip hala takım iyi oynuyor diyen ya Galatasaraylıdir yada Beşiktaşlıdir .. Rezil , berbat oynuyoruz.. Geçen yılla karşılaştırmıyorum bile geçen yıldan 20 kat berbat oynuyoruz ..

Yahu 2. Olmuş takım suan 14. Ve sen kalkıp takım iyi oynuyor diyorsun .. Cocu ile o l m a z ! Haftaya Başakşehir bizi mahveder ga etmesin yenelim farketmez is bitmiş bu adam bu takımı yönetemez .. Rezil oynatıyor ne taktık ve ne başka birsey .. Dağılmış gibi oynuyoruz nasıl çıkıp iyi oynuyoruz dersin ?

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Dediklerin birbirini tutmuyor .. Biraz dediklerini oku ..

Bir önceki mesajında takım geçen yıldan iyi diyorsun bu mesajında da “olan olmuş ..” diyorsun .. Olan ne olmuş ? Sana göre takım geçen yola gore iyi oynuyor niye olan olmuş diyorsun ?

Normalde anında cocu gönderilmeli hemde anında hiç düşünmeden gönderilmeli , gerekirse tazminatı bile verilip gönderilmeli bu adam bu takımı yönetemez .. Bunu görmeyip hala takım iyi oynuyor diyen ya Galatasaraylıdir yada Beşiktaşlıdir .. Rezil , berbat oynuyoruz.. Geçen yılla karşılaştırmıyorum bile geçen yıldan 20 kat berbat oynuyoruz ..

Yahu 2. Olmuş takım suan 14. Ve sen kalkıp takım iyi oynuyor diyorsun .. Cocu ile o l m a z ! Haftaya Başakşehir bizi mahveder ga etmesin yenelim farketmez is bitmiş bu adam bu takımı yönetemez .. Rezil oynatıyor ne taktık ve ne başka birsey .. Dağılmış gibi oynuyoruz nasıl çıkıp iyi oynuyoruz dersin ?
    Yaw arkadaş siz hakikaten hangi dünyada yaşiyorsunuz...
    Tazminatı ver gönder )))
    Merkez bankasımı bura ? Taraftarlık sadece mac seyretmekten ibaret değil...
    Gırtlagina kadar borc icindesin, bu da yetmedi kur farkından dolayı ödedigin para 2 ye katladı....
    Evet oyun olarak gecen yildan iyiyiz, en azından orta sahayi geçiyoruz, sıkıntı cocu degil topal ve atıf...
    Cocunun bunu görecegini umuyorum, gormezse gözune .....
    Tabi bilmiyorum atıf ve topala cocunun gücümü yetmiyor, başka birilerimi takımda söz sahibi başka bir nedenimi var o kadar bilemem...

Bana taraftarlık dersi veren seer suan oynadığımız futbolun geçen yıldan daha iyi olduğunu söylüyor , asıl sen neyin kafasını yaşıyorsun ?

8. Bu takımın en büyük sorunu defans tır mahalle takımı gibi resmen Volkan da bu takımın birinci kaptanı ve kalecisidir...
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

Sayfa 201/310 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •