Sayfa 213/310 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Rıdvan Dilmen, Phillip Cocu'nun Sivasspor maçında takımın başında olmayabileceğini söyledi.
    Ridvan gelsin

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu, Hollanda basınına Fenerbahçe kariyerini değerlendirdi. Yeni oyuncuların Süper Lig'i tanıması gerektiğini söyleyen Cocu "Bu da biraz zaman alacak" dedi

Comolli ve Ali Koç'la her gün konuştuklarını belirten Cocu, "Fenerbahçe Türkiye'de kültürel bir değişime gitmek isteyen ilk kulüp. Başkanımızın uzun vadeli bir vizyonu var" diye konuştu.

Takımın içinde bulunduğu durumun hayal kırıklığı olduğunun altını çizen Cocu, "Yapılan eleştirileri anlıyorum. Böyle dönemlerde taraftarların eleştirileri olabiliyor" dedi.

Ali Koç yarın açıklama yapacak

Fenerbahçe Başkanı Ali, yarın saat 14.00'te FBTV'de gündeme dair açıklamalar yapacak.

Ahmet Çakar bombayı patlattı

Spor yorumcusu Ahmet Çakar, "Almanya'dan çok güvendiğim birinden geldi. Tayfun Korkut'un yüzde 99 Fenerbahçe'nin hocası olacağını öğrendim." dedi. Ahmet Çakar, "Bu boş sallama bir haber değildir. Almanya'dan çok güvendiğim birinden geldi. Tayfun Korkut'un yüzde 99 Fenerbahçe'nin hocası olacağını öğrendim. Tayfun hoca da istiyor ancak bazı İspanyol kulüplerin de istediği söyleniyor." dedi.

Bir başka habere göre ise Phillip Cocu’nun kredisi tükenme noktasına gelirken sarı-lacivertlilerde adaylar arasında en çok Arsene Wenger ismi öne çıkıyor. 68 yaşındaki çalıştırıcı, Arsenal’den ayrıldığı Mayıs 2018’de yaptığı açıklamada, “Futboldan emekli olmuyorum, bırakma gibi bir düşüncem yok. Sadece bir süre dinleneceğim. Dışarıdan bir gözlemci olarak bakacağım" demişti.

60. dakika

Fenerbahçe'nin Hollandalı Teknik Direktörü Phillip Cocu, Süper Lig'de ve Avrupa'da oyuncu değişikliği için genelde 60. dakikayı bekliyor.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu, sarı-lacivertli ekibin başında çıktığı 12 müsabakanın 9'unda 60. dakikadan sonra oyuncu değişikliği yaptı. 47 yaşındaki çalıştırıcı, sadece Beşiktaş karşısında 56. dakikada Mehmet Topal-Eljif Elmas, Rizespor maçında 46. dakikada Aatif-Frey ve Başakşehir müsabakasında da 59. dakikada Frey-Benzia değişikliklerini yaptı. Cocu bu maçlar dışında hiçbir şekilde 60. dakikadan önce oyuna müdahale etmedi.

Sayfa 213/310 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •