Sayfa 307/310 İlkİlk ... 207257297305306307308309 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

24 kasım 1934

2. Koca takımda futboldan anlayan biri yok galiba
    Hoca gitti güle güle
    Emametci hoca toplamış geçen yılın kadrosunu 9 kişi Karagümrük karşısında bocalıyor !!
    Sosa,pelkas,nazım,Mert Hakan seyrediyoruz bakalım
    Ne yapacak hakem 2 kişi daha mı atsın
    Gerçekten yazıklar olsun

3. Aziz Yıldırım'dan daha da büyük hayal kırıklığı gelir miymiş? Evet hem de misliyle! İstifa da bir hizmettir!

https://www.youtube.com/watch?v=0F7Sthc-QTM
    Galatsaray denızlı kupa macından sonra kedılerın forumuna gırdım bakayım neler oluyor dıye
    Yukardakı lınk tekı sarkı cok hosuma gıttı saloka
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

5. Bu pelkas ve sosa ne işe yarar ?
    Bu kadar dakika nasıl sabredilir ?
    Takım resmen 9 kişi oynuyor
    Başa hoca olarak geçen de nedense ayrı bir kör oluyor

6. Yine sosa lı bir maç yine kaybedilen puanlar !!!
    Takımın düzeleceği felan yok, kim gelirse gelsin
    Aziz öyle bir duruma soktuki ben ta o zaman dedim bunun attığı kazık zor çıkar diye

Ali koç başarısız oldu, ama çok ta kabahat bulmuyorum bu kadar düzeltebildi, bir de içerdeki aziz cileri ilk başta temizlemedi büyük hata yaptı.

İlk seçildiğinde malzemecisinden, hocasına,topçusundan kale direğine kadar değiştirecekti ama yapamadı, kabak ta kendisine patladı

Gelsin sadettin saranı da görelim ama sil baştan yapamadıktan sonra hiç bir şey değişmez

7. Yoldan geçen bir ilkokul çocuğuna sorsanız, size İsmail Kartalın Fenerbahçe’ye zerre kadar katkısı olmayacağını söyler.
    Aynı çocuk Adam olsa yurtdışında tutunurdu der bu Ozan ı neden geri getirdiniz der
    Yine aynı çocuk bu sosa ile kaybettiğiniz kaçıncı maç dese cevabınız bayağı uzun olur.

İsmail Kartal imkanını bulsa, Hasan Ali, Tolga ciğerci, Caner ve Gökhanı getirip oynatacak kapasite de bir hoca.
    Yazık çok yazıl

8. Sosa nın ilk 11 çıktığı maçlarda galibiyet sayısı bir elin parmağını geçmez
    böyle bir istatistiğe rağmen nasıl ilk 11 çıkıyor gerçekten enteresan

Sayfa 307/310 İlkİlk ... 207257297305306307308309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •