Sayfa 269/310 İlkİlk ... 169219259267268269270271279 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1. [QUOTE=seer;4172560]3 katrilyon borcu adamın kucagına bırakıp giden aziz, Ali koç istifa !!!
    Adam istemedikçe ersun ersun stadı inleten taraftar, Ali koç istifa !!!!
    Puan silme cezası gelmesin diye yıldız satıp, dadik futbolcu almak zorunda olan Ali koç istifa !!!!
    Diger kulüpler bankaların kucagına otururken kredi çekip kulubu batırmayacagım diyen Ali koç istifa !!!!
    YILLARCA FENERBAHÇE GÜNÜ KURTARMA UĞRUNA GELECEGİNİ YOK EDİYOR DİYE YIRTİNAN SEER İSTIFA....
    AZİZ SEVERLER BUYURUN YORUM YAPIN

Azizciler buraya yprum yapmaz. Ama FBook'ta vs. hala utanmadan onu savunanlar olduğunu görüyorum. Yazdıklarınız yine Ali Koç'un hatalarını örtmez.Kendisi de kabl ediyor takım planlaması ve transferlerde çok hatalar yaptığını. Tribündne atlaması başlı başına ayrı bir paragraf..Aziz Bey'in şekerine tansiyonuna yıllarca katlandık.Şu Gs en kötü başkanıyla bile her seferinde sakin ve alıselim kalarak ve ustaca sinsilikle Aziz bey'i mat etti. Şimdi liseli ergen gibi taraftar kovalayan Ai Koç mu kendini psikolojik olarak geliştirip çelik gibi başkalık yapacak??Bu hayalin peşidne mi savrulacağız??Geçinz..Balık baştan kokar..Anlaşılan o ki, bize, ssyal/ticari hayatında çelik gibi irade göstermiş, insan sarrafı, el attığı her işten başarıyla çıkmış stres yönetimini beceren bir Başkan gerek...Bu meziyetlere haizse gerisi zaten gelir, değilse Fenerbahçemizin makus talihi ve kısır döngüleri değişmeyecek.

2. Ben sezon başinda işimiz zor dedim...
    Trabzona yenikince eyvah dedim...
    Ankaragücune yenilincede sezon bitti dedim....
    Ersun içinde, rekoruda ver oyle git dedim, rekorda gitti......
    VE DEDİMKİ GİTMEZ....
    NİYE ?
    UTANMASI SIKILMASI YOK DEDİK...
    ne dediysek noksıyla virgulüyle yine nokta atışı...
    Kardeşim takım kafasinda sezonu bitirmiş, bunun caresi yok sezonun bitmesini bekle...bu saatten sonra ferdiyi oynatsan ne olur, cigerciyi oynatmasan ne olur geçirmis olsun sana ersuncugum

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bari önumuzdeki sezonun hazırlıgina başlayalim bi defol bi git arkadaş...
    Anladık utanman sıkılman yok ta
    Onurun yokmu ...
    Gururun yokmu...

4. Büyük hocalarımız, aykut kocaman dan sonra ismail kartalda istifa etti....
    Anadolu kulübünde bile bi cacık olamayanlar bu kulüpte hocalık yaptı !!! verdikleri zarar nasıl bir şeyse gelen de toparlayamıyor....morinyo gelse en az 3 yıl uğraşır....
    Para yok transfer yok, elinde var 3-5 tane yaşı geçmiş ama kendini büyük oyuncu sanan saf topçular....kim gelir böyle enkaza ?
    Ali koçun işi çok zor...Azizin bıraktığı bu enkaz onuda altına alır, ondan sonra gelecek olanı da....

5. Ersun bekleneni veremedi benim baştan bekledigim gibi başarısız oldu ve gitti....
    Ersunun gitmesi yeterli degil, sil bastan iyi bir takim kuracaksan kendini kaf dağında gören,fenerde kronik arıza haline gelmiş, kene gibi yapışıp gunünu gün edip cuvalla para kazanan, emre gibi volkan gibi yapışkanlardan da kurtulmalı, yönetimdekiler dahil Azizin evlatları bir an önce temizlenmeli....
    Siz daha sorunun kaynagından habersizsiniz.......

6. Daha hâlâ aykut kocamal,ismayil kartal tezahuratı yapanlar....
    Allah rızası icin fenerden hatta futboldan uzaklaşıp golf,buz hokeyi,tenis gibi sporlara yönelin, biz de kurtulak sizden futbol dunyasıda, az da diger sporlara bela olun....
    Cahille ugraşmak gibisi gerçekten yok...

7. Ersun temiz gitmek istiyor....
    Şampiyonluğu verdi,20 yıllık rekoru verdi elde kalan türkiye kupası onuda trabzona verip öyle gideyim dedi heralde...

Gitmeden evlatların; Tolga ciğerci,dirar,jailson a da son bir maç başı parası kazandır ihmal etme....

8. Burası da işgale uğramış, yazık.
    Kendin çal kendin oyna modası burada da egemen olmasaydı iyiydi.
    İnsan sahili gözden kaybetmeye cesaret etmedikçe, yeni okyanuslar keşfedemez...

Sayfa 269/310 İlkİlk ... 169219259267268269270271279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •