Sayfa 268/310 İlkİlk ... 168218258266267268269270278 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1. Ödlekligin sonu husran olur...
    Evinde 8 defansif futbolcuyla maça çık )))
    Dirardan sol açık olsaydı küme düsmeye oynamazdık...
    Tolga cigerci için ersuna ne dense az gelir...
    Oynanan futbol ortada ersuna beraberlige razı ol deseler duşunmeden kabul eder..
    Haram zıkım olur inşallah aldıgın paralar...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Kahin olmaya gerek yok....
    İlkokuku bitirecek zekan varsa, az uz da futbolun ne oldugunu biliyorsan sonucu tahmin edersin....
    Zerre kadar onuru ve gururun varsa istifa edersin...
    Aldıgın parayıda iade....
    Şimdi defolup gitme zamanın....

3. Haftalar önce soyledim bu salako bizi şampiyonluktan ettigiyle kalmaz 23 yıllık rekoruda kaybeder öyle gider diye....
    Gelirken bu hocadan bi nane olmaz dedigimde Ersun ersun diye yırtınanlar mutlumusunuz !!!!
    Bence mutlusunuz...futboldan anlamayan taraftar kadar zararlısı yok camiaya

4.  Alıntı Originally Posted by seenop Yazıyı Oku
    Ersun Yanal büyük hayal kırıklığına uğrattı. Yönetim desen başarısızlıkta mutlaka payı var. Buna rağmen biraz basiretleri varsa hemen bu akşam hocayı gönderirler.
    Hep aynı terane..Yılalrca Aziz'e katlandık. Şimdi yine basiret yoksunu yönetim. Arkadaş bu kadar klüp birkaç şans verip sezon ortasında da olsa hoa değiştiriyor. Takım zaten haftalardır sos vermiş. Ersun efendi hata üstüne hata yapmış. Gs maçını beklemenin ne faydası var??Tam tersi, yollar GS maçındna önce..Kimle çıkarsan çık.Yine şampiyon olamazsın ama en azından rakibi sevindirmez ve şampiyonlukta önlerini açmazdık. Şimdi Ersun'u göndersele ne olur? Acilen o.üstü genel kurul toplanarak Ali Koç yönetimine rakip çıkmalıdır.

5. Açıkçası ben de Ersun hocadan umutlu olanlardandım..ama adam hata üstüne hata yaptı. Ne takımın fizik seviyesini ne de futbol zekasını geliştirebildi. Sokaktaki çocuğun anlaıdğı Jailson'dan stoper olmayacağı gerçeğini anlayıncaya kadar belki 15 puan gitti!!! Haydi ben sıradan taraftarım.Yönetime ne demeli??Bu adamda niye ısrar ediyorusn bu kadar? Şimdi onu kovmanız yetmez..Kendinizi de ortaya oyacaksanız gerçek Fenerbahçeli iseniz!!

6. Bittik! Ali koc bizi bitirdin! Hayallerimizle oynadin!

7. Dedim ya adam da utanma sıkılma yok aha gördunüz...
    Hani istifa !!!
    Kalan 10 maçtada oynat cigerciyi parasina para katsın gecen yil sakattı kazanamadigı paraları telafi ettir

8. 3 katrilyon borcu adamın kucagına bırakıp giden aziz, Ali koç istifa !!!
    Adam istemedikçe ersun ersun stadı inleten taraftar, Ali koç istifa !!!!
    Puan silme cezası gelmesin diye yıldız satıp, dadik futbolcu almak zorunda olan Ali koç istifa !!!!
    Diger kulüpler bankaların kucagına otururken kredi çekip kulubu batırmayacagım diyen Ali koç istifa !!!!
    YILLARCA FENERBAHÇE GÜNÜ KURTARMA UĞRUNA GELECEGİNİ YOK EDİYOR DİYE YIRTİNAN SEER İSTIFA....
    AZİZ SEVERLER BUYURUN YORUM YAPIN

Sayfa 268/310 İlkİlk ... 168218258266267268269270278 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •