Special Days Image
Sayfa 7/310 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 49 - 56 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

aynı ruh hali bende de var
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    aynı ruh hali bende de var
    Başkanim senin duşta maçın bitmesini beklediğini bilirim, ben oturarak Fenerbahçe maçını izlediğimi bilmem.. ne hale geldik.. Oynayalım ölümüne mücadele edelim ama kazanamazsak öyle kazanamayalim.. Geçen hafta içeride oynadığımız maçı izlerken utandım.. Fenerbahçe bu kadar kotu olamaz.. Aziz başkana kiziyorlar Aziz başkan ne olursa olsun hatalida davraislari olsada o yıllarını verdi bu takıma.. ne yapsın başkan mı aticak golu.. Benim takımın son dakikaya berabere girerken defansif hasan Ali'yi alacak bir takım olmamalı..Umarım Aykut kocaman yada onun gibi iyi bir hoca ile yeniden güzel günlere dönmek.. Yargıtay kararı sonrada azizi başkan bırakarak Ali Koç ile güzel günlere yürümek.. Benim en önemli zevkim Fenerbahçe.. bunu kendi oyuncularımızın engellemesine hakkı yok..

Sent from my HUAWEI KII-L21 using hisse.net mobile app

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Çiftlikten öte, eşşek ahırına benzeyen bir spor takımı... Caner'in yerine aldığın şahıs 35 metreden kaleye direkt frikik kullanır, 30 metreden vole yapmaya çalışır, komik ötesi durumlara düşer... Diego'yu gönderip onun yerine küme düşen takımdan aldığın şahıs, şirazasini kaybetmiş vaziyette kendini kanıtlamaya çalışmaya çalışır... İki sezon önce Jimnastik'e transfer darbesi vurup (!) Bursa'dan aldığın 3 maymun, tek maç kazandırmaz... Daha hangi birini sayalım, nereye baksak elimizde kalıyor...

Andre Santos - Roberto Carlos ....... Hasan Ali - İsmail
    Appiah - Aurelio - Emre ....... Topal- Josef - Ozan
    Nobre - Niang - Kuyt ....... Emenike - Fernando - Volkan şen
    Alex ....... Atıf - Salih

Takımın geldiği düzey bu

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Başkanim senin duşta maçın bitmesini beklediğini bilirim, ben oturarak Fenerbahçe maçını izlediğimi bilmem.. ne hale geldik.. Oynayalım ölümüne mücadele edelim ama kazanamazsak öyle kazanamayalim.. Geçen hafta içeride oynadığımız maçı izlerken utandım.. Fenerbahçe bu kadar kotu olamaz.. Aziz başkana kiziyorlar Aziz başkan ne olursa olsun hatalida davraislari olsada o yıllarını verdi bu takıma.. ne yapsın başkan mı aticak golu.. Benim takımın son dakikaya berabere girerken defansif hasan Ali'yi alacak bir takım olmamalı..Umarım Aykut kocaman yada onun gibi iyi bir hoca ile yeniden güzel günlere dönmek.. Yargıtay kararı sonrada azizi başkan bırakarak Ali Koç ile güzel günlere yürümek.. Benim en önemli zevkim Fenerbahçe.. bunu kendi oyuncularımızın engellemesine hakkı yok..

artık duşa girip suyu ziyan etmiyorum biliyorum ki sabaha kadar duşta kalsamda bi hayrı yok
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=1156

renkdaşlar adınızı buraya yazdırında bari sayımızı bilelim

6. Bu takımın ruhu gitmiş..artık adam olmaz.
    Ali Koç gelmeli...yeni ruh gerek.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    artık duşa girip suyu ziyan etmiyorum biliyorum ki sabaha kadar duşta kalsamda bi hayrı yok
    Haklısın başkanım 👍👍👍

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Basketbol takımındaki kalitenin 1/10'u, futbol takımında yok... Kral (Dixon), Bogdan, Kostas gibi 3 oyun kurucun var... Vesely, Datome, Nunnaly gibi forvetlerin; Udoh gibi hem savunma hem hücumda etkili, kilit bir adamın var. Kaliniç ise savunmada inanılmaz işler yapıyor... Hemen hepsi NBA kalitesinde. Artık futbol değil, basketbol zamanı...

Sayfa 7/310 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •