Sayfa 272/310 İlkİlk ... 172222262270271272273274282 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

idman müsabakaları

hilal-i ahmer menfaatine haziranın beşinci (18-inci) cuma günü hasılatı hilal-i ahmer cemiyetine ait olmak üzere kadıköyünde ittihad spor kulübünde idman (maç) müsabakaları icrası takarrur etmiştir (kararlaştırılmıştır).
    mezkur müsabakalara iştirak arzusunda bulunan idman kulüplerinin kayd icrası için perşenbe günü akşamına kadar fenerbağçe spor kulübüne müracaatları lazım gelir.
    15 haziran 1915

2. Şahsi egosu ile takımına bu kadar zarar veren bu kadar karektersiz bir futbolcu vallahide billahide dünya üzerinde yok...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : seer; 16-06-2020 saat: 21:46.

3. Jailson da her maçta oldugu gibi bu maçtada gol yedirtme görevini yaptı, Allah razı olsun tam görev adamı. Standardını bu kadar iyi muhafaza eden ender futbolculardan biri

4. Rezillik kepazelik serisi ne yazık ki devam ediyor.

5. Nasıl futbolcu olmuşlar anlayamadıgım insanlar, bir de gelmiş fenerde oynuyor..bunu bir ben mi görebiliyorum hayret...
    Yarın üsenmeyip tolga cigercinin ilk 11 de başlayıp, oyundan çıktıgı süreye kadar kaç kez galip oynamışiz sayacagım...
    Bu adam bildihin yontulmamış kereste, hoca degişiyor yine ilk 11 de, ben mi körüm adamdaki cevheri göremiyorum ?

6.  Alıntı Originally Posted by BLACKHAWK Yazıyı Oku
    Rezillik kepazelik serisi ne yazık ki devam ediyor.
    O dedikleriniz malesef az kalıyor...daha ileri kelimeler yazmak lazım ama ceza alırız...
    Hep söyledim, volkan,emre gibi azizin evlatlarından kurtulmadan gün yüzü göremeyiz..
    Bunlar fenerin hüseyin gülercesi, bülent arıncı...uyan artık uyan basta başkan sonra ey camia...

7.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    O dedikleriniz malesef az kalıyor...daha ileri kelimeler yazmak lazım ama ceza alırız...
    Hep söyledim, volkan,emre gibi azizin evlatlarından kurtulmadan gün yüzü göremeyiz..
    Bunlar fenerin hüseyin gülercesi, bülent arıncı...uyan artık uyan basta başkan sonra ey camia...

Yıllardır söyledik tepki aldık...Ben Doğruları söyleyimde küsen kızan vız gelsin....
    Kulüp futbol aş. den çıkmış banker kastelli aş ye doğru gidiyor....ne kadar asalak var gitmediği gibi birde sağdan soldan geri geliyorlar... Caner ve gökhan ile anlaşılacakmış !!!! çok lazımlar, Allah bildiği gibi yapsın kuyu kazanları

8. Dün Ankaragücünde rodrigezi seyrettim, bizim milyon euroluk futbolculardan iyi, en azından gustavo gibi koşuyor.
    Yıldız arayacagıniza böyle oyuncuları alıp siz yıldız yapın...

Sayfa 272/310 İlkİlk ... 172222262270271272273274282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •