Sayfa 187/310 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1. Bir de bu isin ne kitabini okumus ne sahada tatbik etmis sade taraftarlar olarak, aykit efendiden dinleyemedigimiz kornerlerde iki kisiyi topun başına dikme dehasinin mantığını Cocu kamuoyuna aciklarsa sevinirim. Zira ben rakip kale sahasından bir kisiyo oraya cekmenin terazide bizden adam eksiltmeye nazaran pozitif katkisini goremedim. Dünya futbolunda da yaygınlığı olmayan bu isi takima saran ve hala sürdüren etken nedir? Umarim rakimin eskilerinden abi kilikli birinin aklina uyulmuyordur!!

2. ''Giuliano Victor de Paula'nın Suudi Arabistan Kulübü Al Nassr FC'ye transferi için görüşmelere başlanmıştır.''

eeee gulliano ben sana ta geçen sene söyledim bu futbolunla ne brezilya milli takımına gidersin ne dünya kupasına....
    gitsen gitsen aha böyle Al Nassr FC ye gidersin....
    Volkanıda yanında bonus olarak verseler keşke

3. Başkan Ali koç Volkan ve Mehmet topal ile 10 dk lık bir goruşme yapmıs ve kendilerini toparlamalari konusunda uyarmış...
    Sayın başkan uyarilarız boş...adamların yetenek kabiliyeti o kadar, yani olan bu bunlardan daha iyi bir futbol beklemek abesle iştigal...biri odun biri kazma

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Tum Fenerbahcelilere ve hissenet uyelerine İyi bayramlar.

5.  Alıntı Originally Posted by seenop Yazıyı Oku
    Tum Fenerbahcelilere ve hissenet uyelerine İyi bayramlar.
    Tum gerçek renktaşlara iyi bayramlar...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yeni transferlerimize hoşgeldin diyor ve umutla orta sahaya oyun zekası ve yetenegi ust duzey bir transfer bekliyorum. Göztepe den alınacak uc puan ertesi hafta mabede ellibin kişiyi getirecegi icin trend baslatmak adina cok onemli olacak. Basarilar Fenerbahcemize!

7. Stoper için Diego Reyes konuşuluyor. Tahminimce Neustadter'i klübeye gönderir.
    Dün Michael Frey'in videolarını izledim. Videolar aldatıcı olabilmekle birlikte savaşçılığı, top kazanma becerisi ve son vuruşları hoşuma gitti.
    Bizimkileri Josef'in satışı için de kutluyorum. Gomis'i 6 m euroya satabildi rakip, biz iyi para soktuk kasaya hele ki yaşı da varken Josef'İn.

Sayfa 187/310 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •