Sayfa 17/72 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon
Arama sonucu : 575 madde; 129 - 136 arası.

Konu: FONARŞİ ( hellistheothers )

1.  Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    Sn hellistheothers, eurobond fonları kıyas kriterini geçememeleri sebebiyle çok kullanışlı görünmüyor. Sadece mevduatı geçmek için ise fon takibi ve hisse fonlarda yaptığımız gibi aktif alım bana yorucu geliyor.

Ayrıca değerli katlılarınız için teşekkürler, aktif strateji konuşulan fon forumlarının artması dileğiyle.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Doğru, haklısınız, kıyas kriterini geçebilen eurobond fonu yok, ancak portföy kırılganlığını azaltmak ve kur riskinden korunmak için bir miktar bunu da yapmak zorundayız gibi geliyor bana.

Selamlar.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    15.10 / Kısa piyasa Yorumu

Endeks tarafında sınırlı ve hacimsiz satışlar var. Şu anda sadece destek noktalarını güçlendirdiği düşünülebilir. Kısa vadeli boğa piyasasının kısmi düzeltmesi hüviyetinde. Bahsettiğim 1140- 1120 vs. altı olmadıkça 1245 hedefli hareket sürecektir kanımca.

usdtry / trendi sürüyor ancak açının dikliği de azalıyor. Biraz dinlenmek, konsolide olmak isteyecektir ppk toplantısına kadar. Ancak daha önce de yazdıgım gibi. 7.50 civarına gevsemesini alım fırsatı kullanmak dışında izlemekle yetiniyorum.

fonlar : sadece sabit getirili fonları artırmaya devam.

viop : 129.700 civarında %50 kadar endeks uzun pozisyona girdim.
    16.10 / Kısa piyasa yorumu

Endeks tarafında dünkü sınırlı ve hacimsiz satışlar beklendiği gibi karşılandı. Trend içi düzeltme boyutunda kaldı. 1.245 tl bazlı zirveye yönlenmeye devam ediyor. Yurtdışına görece güçlülüğümüz de kısmi iştahın göstergesi. Ancak artık stopları 1.170'e çekmek gerekiyor. 1.170 altı günlük kapanış olmamalı. Dünkü düşüğün altında kapanış trendi bozar.

usdtry/ 8.00 kısa vadeli dirence dönüşmüş gibi, ppk öncesinde hemen altında toplantı sonucunu bekliyor. Ancak ben ppk'da ne önden yüklemeli yüksek bir faiz artışı ne de pas geçmesini beklemiyorum. 200bps civarı yaklaşık bir artış olacaktır. 7.50 civarları alım fırsatı olacakken, kısa vadede 8.00 üstü zor.

fonlar / dünkü düzeltme kaynaklı ufak bir miktar hisse yogun fon ekledim.

viop / bahsettiğim uzunları o gün akşam seansında kapadım bir miktar kar ile. bu tarafta endeks uzun için tekrar fırsatları yokluyorum hala.

Bol kazançlar.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3. Onemli basliklari ilk sayfada toplayabilecek misiniz?
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

4.  Alıntı Originally Posted by fon_fan Yazıyı Oku
    Onemli basliklari ilk sayfada toplayabilecek misiniz?
    Bu sayfada yazdıklarımı editleme, değiştirme, silme vs. imkanı vermiyor nedense, dolayısıyla ilk gönderiye editleyemiyorum konuları da, yönetime sordum, cevap bekliyorum.

5. Belli bir zaman geçtikten sonra gönderiler üzerinde edit yapılamıyormuş her konu için geçerliymiş. Topiğin komple silinip başlıklarımı düzenleyip tekrar yayınlayıp /yayınlayamayacağımı sordum daha sistematize/organize hale getirip, o da mümkün değilmiş maalesef.

6. O zaman yeni bir baslik acip sadece notlari orada gostermemize musade ederler mi? Notlar toplu bir yerde olsa yeni baslayanlar adim adim okuyabilirler cok iyi olurdu.

Mesela suraya actim:
    https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=47024

Yazdikca ekleseniz olmaz mi?
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

7. https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=47024

Sağolsun Sn. fon_fan. Topicteki başlıkları başka bir başlıkta topladı.

8.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=47024

Sağolsun Sn. fon_fan. Topicteki başlıkları başka bir başlıkta topladı.
    Hocam kılavuz metinleri tamamladığınızda pdf dokümanı olarak linkleyebiliriz de.

Arkasına watermark çakarsak twitter hüstadları da çalamaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 17/72 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •