Sayfa 3/72 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 575 madde; 17 - 24 arası.

Konu: FONARŞİ ( hellistheothers )

1. Çok teşekkürler, yazdıklarınızı bir süredir uzaktan takip ediyordum; bu yeni konu başlık bahanesiyle teşekkürlerimi iletmiş olayım. Bilgilerinizi bizlerle paylaşmanız çok değerli.

2.  Alıntı Originally Posted by younginvestor Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler, yazdıklarınızı bir süredir uzaktan takip ediyordum; bu yeni konu başlık bahanesiyle teşekkürlerimi iletmiş olayım. Bilgilerinizi bizlerle paylaşmanız çok değerli.
    Çok teşekkür ederim. Eksik olmayın.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3. 05.10 /

Endeksin coşkusu nedeni ile hisse fonlarıma, usdtry'de hala bir gevşeme görülmemesi nedeniyle de eurobond fonlarıma dokunmamaya devam ediyorum şimdilik. 100 liralık eib, 100 liralık ıdy alıp sadece sabit getirili fonları alarak günlük alımımı yaptım.

Endeks / 1120 üstünde güçlü seyir sürüyor, takas, viop tarafına, alım ve satımlardaki hacime bakıldığında da bu seyrin süreceği anlaşılıyor. 4-5 haftalık bir trend sonunda muhtemelen tarihi tl zirve 1.245 test edilecek.

usdtry / 20-25 gün sonraki ppk toplantısına kadar 7.50-7.80 arası konsolidasyonun devam edip, toplantıya yakın yine 7.80 üstü işlemler geçebilecektir. O güne kadar 7.80 üzeri ihlal olursa, siyasi iradenin stopaj indirim, aktif rasyosu, likidite sıkıştırma benzeri idari önlemler ile şimdilik tutacağını düşünüyorum. 7.50 ve altındaki 7.20 artık evladiyelik destek olmuştur. Bu seviyelerin altının bir daha hiç bir zaman gelmeyeceğini, 7.50'ye olası gevşemelerin alım fırsatı olacağını düşünüyorum.

Fon tarafında Rbk , uzun süredir radarıma takılmakta. Neden takıldığını daha sonra değerlendireceğim.

Bu arada elimdeki fonları paylaşayım.

Hisse yoğunlar mac/tkf/nnf/mps
    Sabit getirili ve ppf'ler fil/eib/ıdy
    Eurobond fonlar ipv/dbh
    Yabancı etf fonu gbc

Bol kazançlar.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4. Hayırlı olsun sayın hellistheothers. Bilgi ve tecrübelerinizi paylaşıp yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Bir ara bahsetmiş olduğunuz yurt dışı yatırım tecrübelerinizden faydalanmak isteriz.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

5.  Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun sayın hellistheothers. Bilgi ve tecrübelerinizi paylaşıp yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Bir ara bahsetmiş olduğunuz yurt dışı yatırım tecrübelerinizden faydalanmak isteriz.
    Mutlaka onlara da değineceğim süreç içinde, çok teşekkürler ilginize.

Öncelikle hayırlı olsun Sn. Hellistheothers. Kendi adıma, paylaşımlarınızdan çok faydalandığımı ve oluşturmaya çalıştığım stratejide ciddi etkinizin olduğunu özellikle belirtmek isterim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by mask543 Yazıyı Oku
    Öncelikle hayırlı olsun Sn. Hellistheothers. Kendi adıma, paylaşımlarınızdan çok faydalandığımı ve oluşturmaya çalıştığım stratejide ciddi etkinizin olduğunu özellikle belirtmek isterim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok teşekkür ederim, katkım olduysa ne mutlu bana.

8. Sayfanız hayırlı olsun.
    Bilgiler gayet güzel.
    Ama ana konuları burada, günlük konuları ana başlıkta yazarsanız daha fazla kişi faydalanabilir diye düşünüyorum, öteki başlığı da ihmal etmeyin.
    Başarılar dilerim.

Sayfa 3/72 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •