Sayfa 34/72 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon
Arama sonucu : 575 madde; 265 - 272 arası.

Konu: FONARŞİ ( hellistheothers )

1.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Elimdeki hsyf'ler için kişisel bir rating değerlendirmem var günlük olarak . Bu değer ''0'' altında düştüğünde, o hisse fonu elimden çıkarıyorum. Daha doğrusu tümü ile başka hisse fon ile değiştiriyorum. Tabi bu hisse değişimi bazen 3-4 ayda bir bazen yıllarca olmuyor. Bunu burada günlük sabahları paylaşmak istiyorum. Eğer insanlara yardımı olursa devam edeceğim. Günlük ne biriktirdiğimi de yazacağım.

13.11.2020

hsyf rating :

TKF rating 29,27 ( devam )
    MAC rating 15,45 ( devam )
    NNF rating 17,66 ( devam )

Yakın zamanda 4.hisse yoğun fonu ekleyeceğim.

Portföy ekleme : 8 lot ıpv, 1600 lot dbh ekledim portföye.
    Paylaşırsanız size müteşekkir olurum sağolun varolun

2.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Elimdeki hsyf'ler için kişisel bir rating değerlendirmem var günlük olarak . Bu değer ''0'' altında düştüğünde, o hisse fonu elimden çıkarıyorum. Daha doğrusu tümü ile başka hisse fon ile değiştiriyorum. Tabi bu hisse değişimi bazen 3-4 ayda bir bazen yıllarca olmuyor. Bunu burada günlük sabahları paylaşmak istiyorum. Eğer insanlara yardımı olursa devam edeceğim. Günlük ne biriktirdiğimi de yazacağım.

13.11.2020

hsyf rating :

Emeklerinize sağlık,sizden çok şey öğrendik,öğrenmeyede devam edeceğiz.

3. Teşekkür ederim Sn. Pluie, Sn. Özbek.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4. Üstadım senin sessiz takipçilerin olarak yazdığın her cümleyi titizlikle okumaya gayret gösteriyorum. Teşekkürü bir borç bilirim, sağolun

5.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Üstadım senin sessiz takipçilerin olarak yazdığın her cümleyi titizlikle okumaya gayret gösteriyorum. Teşekkürü bir borç bilirim, sağolun
    Ben teşekkür ederim dostum, çok selamlar.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku

13.11.2020

hsyf rating :

hocam bu çalışmanız, görme engelli olduğumdan ve excel tablosu da oluşturamadığımdan belki de en çok benim işime yarqyacak. sonsuz teşekkürlerimi sunarken bu günün reytinglerini de merakla beklediğimi belirteyim. bol kazançlar dileğiyle Konya'dan selamlar

7.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku

13.11.2020

hsyf rating :

Elimdeki hsyf'ler için kişisel bir rating değerlendirmem var günlük olarak . Bu değer ''0'' altına düştüğünde, o hisse fonu elimden çıkarıyorum. Daha doğrusu tümü ile başka hisse fon ile değiştiriyorum. Tabi bu hisse değişimi bazen 3-4 ayda bir bazen yıllarca olmuyor. Bunu burada günlük sabahları paylaşmak istiyorum. Eğer insanlara yardımı olursa devam edeceğim. Günlük ne biriktirdiğimi de yazacağım.

16.11.2020

hsyf rating :

TKF rating 29,33 ( devam )
    MAC rating 15,66 ( devam )
    NNF rating 17,35 ( devam )

Portföy ekleme : 1500 lot gbc , 1600 lot dbh ekledim portföye.
    Son düzenleme : hellistheothers; 16-11-2020 saat: 10:37.

8.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Elimdeki hsyf'ler için kişisel bir rating değerlendirmem var günlük olarak . Bu değer ''0'' altına düştüğünde, o hisse fonu elimden çıkarıyorum. Daha doğrusu tümü ile başka hisse fon ile değiştiriyorum. Tabi bu hisse değişimi bazen 3-4 ayda bir bazen yıllarca olmuyor. Bunu burada günlük sabahları paylaşmak istiyorum. Eğer insanlara yardımı olursa devam edeceğim. Günlük ne biriktirdiğimi de yazacağım.

16.11.2020

hsyf rating :

TKF rating 29,33 ( devam )
    MAC rating 15,66 ( devam )
    NNF rating 17,35 ( devam )

Portföy ekleme : 1500 lot gbc , 1600 lot dbh ekledim portföye.
    17.11.2020

hsyf rating :

MAC rating 15,37 ( devam )
    NNF rating 17,16 ( devam )

Portföy ekleme : 110 lot suc , 1600 lot dbh ekledim portföye.

Defansif değişken sepetimdeki IDY'leri kademeli olarak SUC ile değiştiriyorum.

Sayfa 34/72 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •