Sayfa 4/72 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon
Arama sonucu : 575 madde; 25 - 32 arası.

Konu: FONARŞİ ( hellistheothers )

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Sayfanız hayırlı olsun.
    Bilgiler gayet güzel.
    Ama ana konuları burada, günlük konuları ana başlıkta yazarsanız daha fazla kişi faydalanabilir diye düşünüyorum, öteki başlığı da ihmal etmeyin.
    Başarılar dilerim.
    Çok teşekkür ederim burada daha çok teorik bilgileri paylaşacağım, yine diğer topicte de olacağım. Sağolun.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2. Hayırlı olsun çok faydalı olur.inş.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yeni konu hepimize hayirli olsun. Forumda bana faydası olan sayılı insanlardansınız. Bu vesile ile tekrar teşekkür ederim. Bütün bilgi birikiminizi içtenlikle paylaşmanız benim için bir fırsat. Bu dönemde birçok insan gibi bende ilk defa fonlara ve borsaya girdim. Çok kazançların olmasa da kayıplarımin olmamasında yol göstericilerden birisiniz. Paylaşımlarınızi dört gözle bekliyor olacağım

4. Teşekkür ederim Sn. Kemtuz ve Sn. Oktay
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5. Öncelikle başlık hayırlı olsun Sayın hellistheothers, yazılarınızı beğenerek takip ediyorum, fonlar konusundaki stratejinizi de başarılı buluyor ve elimden geldiğince uygulamaya çalışıyorum, özellikle eurobond, hisse ve emtia ile ilgili fon alım zamanlarında gerektiğinde bilgilendirirseniz sevinirim, malum en çok zamansız alımlar yapınca veya biraz zarar edip satınca kaybediyoruz.

6. Hayırlı olsun başlık sn. Hellistheothers

7. Hayırlı olsun

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim burada daha çok teorik bilgileri paylaşacağım, yine diğer topicte de olacağım. Sağolun.
    Merhaba,
    endeksi geçen hisse fon tesbitini nasıl yapabiliriz,bunlar sırasıyle hangileridir bilgilendirirseniz sevinirim.teşekkürler.

Sayfa 4/72 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •