Sayfa 70/72 İlkİlk ... 20606869707172 SonSon
Arama sonucu : 575 madde; 553 - 560 arası.

Konu: FONARŞİ ( hellistheothers )

Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Merhaba hocam. Ataonline sitesi bu konuda fena değil. Sanırım tradingview altyapısını kullanıyor.
    https://www.ataonline.com.tr/Fon/TKF

grafikler ve fonları birbiri ile ya da başka ürünler ile grafiksel olarak da karşılaştırmak ( kıyasla butonu ile )mümkün olabiliyor. Attığım linkte son 3 harfi , izlemek istediğiniz fon kodunu koyarak yürüyebiliyorsunuz.

Site bazen zor yükleniyor, şu anda ben açamadım mesela.

Vermiş olduğunuz bu değerli bilgi için çok teşekkür ederim hocam...

2.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Uzun süredir taşıdığım ıpv ve dbh gibi eurobond fonlarımı stopaj vs. düşüldüğünde, uzun vadede neredeyse usdtry kur kadar getirdiğini iyiden iyiye gördüğüm için satmaya karar verdim. Çünkü dolar bazında aynı yerde durmak, reel olarak hiç bir katkı sağlamaz portföye korunmadan başka. Döviz bazlı sepette köklü değişiklikler yapacağım. Sepetin yıllık 6-7 % dolar bazında kazanacağı şekilde kurgulamak lazım en azından. Bunu ancak yabancı hisse fonları ile yapabiliriz diye düşünüyorum. Ancak fikirlere, katkılara da açığım.
    Bu durumda öneriniz nedir, gbc aft yay?

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Mel1005 Yazıyı Oku
    Bu durumda öneriniz nedir, gbc aft yay?

Henüz kurgulamadım döviz tarafını net olarak. Ancak spesifik olarak fonları ismiyle önermiyorum , bu şekilde bir yaklaşımım yok. Hukuken de etik olarak da doğru değil o şekilde bir tavsiye. Herkesin risk algısı , portföyünün risk derecesi farklı.
    Ama kendi portföyümde ne olduğunu, hangi fonları taşıdığımı zaman zaman paylaşıyorum. Başka arkadaşlar da kendi portföylerini paylaşıyor.
    Büyük özel banka fonlarını almıyorum aktif yönetilmedikleri ve sürekli benchmarklarının gerisinde kaldıkları için, onu net söyleyebilirim.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4. Son portföy durumunuzu paylaşabilir misiniz, eskiden sadece siz yazıyordunuz takip edebiliyorduk...

5. Hocam saygılar iyi günler anket sonucu ne oldu. Hsyf rating paylaşımlarınız devam edecek mi ? Sabırsızlıkla bekliyoruz.

6.  Alıntı Originally Posted by Eragon61 Yazıyı Oku
    Hocam saygılar iyi günler anket sonucu ne oldu. Hsyf rating paylaşımlarınız devam edecek mi ? Sabırsızlıkla bekliyoruz.
    Hocam portföyümde döviz sepetinde düzenlemelr yapıyorum halihazırda, yeni yıl ile birlikte günlük olarak başlayacağım tekrar.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Hocam portföyümde döviz sepetinde düzenlemelr yapıyorum halihazırda, yeni yıl ile birlikte günlük olarak başlayacağım tekrar.
    Hocam sanırım bende kumarbaz bir ruh var. Ya herrü ya merrücüyüm. Sepet olayını yapamıyorum. Piyasa ortalama 3 yılda bir dalgalanmış. Ben dibi gördüğümüze 3 yılın başında olduğumuza inanıyorum. O yüzden tüm portföyü hsyf a kaydıracağım. Elimde tuttuğum %25 oranındaki dolarıda ilk yükselmede bozup fon alacağım. Belki Mac ın serbest fonu kurulursa o olabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by Eragon61 Yazıyı Oku
    Hocam sanırım bende kumarbaz bir ruh var. Ya herrü ya merrücüyüm. Sepet olayını yapamıyorum. Piyasa ortalama 3 yılda bir dalgalanmış. Ben dibi gördüğümüze 3 yılın başında olduğumuza inanıyorum. O yüzden tüm portföyü hsyf a kaydıracağım. Elimde tuttuğum %25 oranındaki dolarıda ilk yükselmede bozup fon alacağım. Belki Mac ın serbest fonu kurulursa o olabilir.
    Selamlar,
    Düzeltme falan olmaz bu saatten sonra mı diyorsunuz

Sayfa 70/72 İlkİlk ... 20606869707172 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •