Sayfa 45/72 İlkİlk ... 35434445464755 ... SonSon
Arama sonucu : 575 madde; 353 - 360 arası.

Konu: FONARŞİ ( hellistheothers )

1.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    25.11.2020

hsyf rating :

TKF rating 28,39 ( devam )
    MAC rating 16,29 ( devam )
    NNF rating 15,95 ( devam )
    OPH rating 13,99 ( devam )

Portföy ekleme : 30 lot suc, 1000 lot eib ekledim.

Nnf'de yaklaşık 10-15 gündür performansta ve ratingde zayıflık var.

Değişken sepet

EIB/SUC/IDY = Günlük ortalama = 0.09 % - 100 günlük ortalama (0.07%) (eşik değer üstü devam)

Not : Ratingi ''0'' olan hsyf o gün itibarı ile başka hisse fonla değiştirilecektir, benim gözümde yeteri kadar başarısızdır.
    Not 2 : Değişkenlerin 100 günlük ortalaması , iyi bir ppf günlüğünden yüksek oldukça devam ( Eşik değer 0,05%)
    Üstadım yani sana ne kadar dua etsem vallahi azdır. Sayende biz de portföye parça parça ekleme yapmayı öğrendik. Bu şekilde parçalı alımlarda fonu satmanın bir mantığı da olmuyor. Biriktirmeye devam ediyoruz sayende. Tekrar teşekkürlerimi sunmak istiyorum, iyi ki varsınız

2.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Üstadım yani sana ne kadar dua etsem vallahi azdır. Sayende biz de portföye parça parça ekleme yapmayı öğrendik. Bu şekilde parçalı alımlarda fonu satmanın bir mantığı da olmuyor. Biriktirmeye devam ediyoruz sayende. Tekrar teşekkürlerimi sunmak istiyorum, iyi ki varsınız
    Fayda görülmesi beni çok memnun ediyor. Ben teşekkür ediyorum, bol kazançlar.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3. Merhaba ak portfoyun apy44 %100 ana para koruma eticaret fonu hakkında düşüncelerinizi alabilir miyim? Kısaca vadeli bir fon ve Ayda iki kez fiyat açıklanıyor.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by ayurdakok Yazıyı Oku
    Merhaba ak portfoyun apy44 %100 ana para koruma eticaret fonu hakkında düşüncelerinizi alabilir miyim? Kısaca vadeli bir fon ve Ayda iki kez fiyat açıklanıyor.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hocam serbest fon, bilgim yok yanıltmayım. Ama zaten bahsi geçen kurumun herhangi bir fonunu almıyorum, bakmıyorum, kusura bakmayın. Yanlış bilgi vermek istemem o yüzden.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5. Hocam paylaşımlarınız için gerçekten müteşekkiriz. Çok teşekkürler 🙏

6. birisi yazmış parayla istesek alamayız bu bilgileri diye.
    Aynen katılıyorum paralı eğitimlerin büyük kısmı çöp. şimdiye kadar gerçekten değerli bilgileri sizin gibi değerli insanlardan ücretsiz platformlardan aldım.
    Emeğiniz için gerçekten teşekkürler günlük rating leri de takip pediyorum.

Belki bir gün siz de gerek fx platformundaki bilgilerinizi gerekse de fon birikiminiz udemy gibi bir platformda toplu olarak paylaşmak istersiniz.
    Nil Satis Nisi Optimum

7. Udemy'de var bir arkadaş hatırladıkça gülüyorum. 8 bölüm video çekmiş her fon türü ile ilgili. Videoların hepsi şu şekilde;

- Dövizin yükseleceğini mi düşünüyorsunuz? O zaman ağırlığı dövize verin!
    - Altın mı yükselecek, altın ağırlığını arttırın!

Hiç aklıma gelmemişti mesela bu sistem ben oradan epeyce faydalandım. Neyse ki udemy ücret iadesi yapıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by alpermete Yazıyı Oku
    Udemy'de var bir arkadaş hatırladıkça gülüyorum. 8 bölüm video çekmiş her fon türü ile ilgili. Videoların hepsi şu şekilde;

- Dövizin yükseleceğini mi düşünüyorsunuz? O zaman ağırlığı dövize verin!
    - Altın mı yükselecek, altın ağırlığını arttırın!

Hiç aklıma gelmemişti mesela bu sistem ben oradan epeyce faydalandım. Neyse ki udemy ücret iadesi yapıyor.
    Dur tahmin edeyim Okan Yorgancı

Sayfa 45/72 İlkİlk ... 35434445464755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •