Sayfa 58/72 İlkİlk ... 848565758596068 ... SonSon
Arama sonucu : 575 madde; 457 - 464 arası.

Konu: FONARŞİ ( hellistheothers )

1. Hastalık süreciniz nasıl geçiyor? İyisinizdir umarım.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

2.  Alıntı Originally Posted by fon_fan Yazıyı Oku
    Hastalık süreciniz nasıl geçiyor? İyisinizdir umarım.
    Biraz kırgınlık ve eklem ağrıları dışında sıkıntı yok, çok sağolun , iyiyim. Bu vesileyle yine şifa dileyen tüm dostlara teşekkür ederim.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3. Üstad geçmiş olsun, biraz geç fark etmişim. Sağlık her şeyden önemli fonlar kadar yaşam kalitemizin ratingini de ölçüp puanlayabilsek aslında on numara olacak ama orayı hep es geçiyorum kendi adıma... Dikkat et kendine, bu toplumun bilgisini paylaşan insanlarının daha uzun ve kaliteli yaşaması lazım ki fasit çemberi yırtıp kurtulabilelim.

acil şifalar dilerim.

5. Çok teşekkür ederim iyi niyetli tememniler için. Herkesin kendine iyi bakması dileğiyle, sevgiler.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6. Merhaba dolar ile alınabilen euribond fonları olduğunu duydum .B tipi imiş. Hangi yatırım şirketinden alabiliyoruz bu fonları?

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by ayurdakok Yazıyı Oku
    Merhaba dolar ile alınabilen euribond fonları olduğunu duydum .B tipi imiş. Hangi yatırım şirketinden alabiliyoruz bu fonları?

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Denizbank, kare yatırım vb. Bu fonların bazıları için nitelikli yatırımcıya veriliyor. Nitelikli yatırımcı tefas da satılan bu fonları nitelikli beyanı verdiği banka yada aracı kurumdan alabilir.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by eray026 Yazıyı Oku
    Denizbank, kare yatırım vb. Bu fonların bazıları için nitelikli yatırımcıya veriliyor. Nitelikli yatırımcı tefas da satılan bu fonları nitelikli beyanı verdiği banka yada aracı kurumdan alabilir.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Arkadaşın kastettiği serbest döviz fonlar değil sanırım. İyigelir youtube kanalında yayınlanan Eurobond Fonları konulu videoda dolar üzerinden de alınabilen iki eurobond fonu olduğundan bahsedildi. O fonları sormakta yanlış anlamıyorsam.

Bir tanesi YOA:Yapı Kredi Portföy PY Borçlanma Araçları (Döviz) Özel Fonu
    Sitesine bakarsanız günlük hem TL hem de dolar birim fiyatı açıklıyor, aynı serbest döziv fonlarında olduğu gibi. İkinciyi bilmiyorum maalesef.

Sayfa 58/72 İlkİlk ... 848565758596068 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •