Sayfa 68/72 İlkİlk ... 18586667686970 ... SonSon
Arama sonucu : 575 madde; 537 - 544 arası.

Konu: FONARŞİ ( hellistheothers )

1.  Alıntı Originally Posted by Eragon61 Yazıyı Oku
    Sizin uzun süreli hisseleriniz yatırım fonları sanırım.
    Evet hocam biraz o mantıktalar yatırım fonları benim için. Onlar satmak üzere değil 50-55 yaşımdan sonra bir gelir sağlasın diye duruyorlar.
    Trade işinde olağanüstü bir para kazandığım yok ama yıllardır bir şekilde onunla hayatımı geçindirdim hepsi o aslında. Oradan kazandıklarımı da emeklilik yatırımı olarak gördüğüm fonlara aktarıp oradaki portföyümü büyütmeye çalışıyorum.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Hocam negatif sonucumu aldım, iyileştim, çok teşekkür ederim ilginize.
    Hocam geçmiş olsun.,sevindim atlattığınıza

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Geçmiş olsun tekrardan, sağlığınıza kavuşmuş olmanıza sevindim.
    Fon kısmından ziyade sizden özellikle kucoin, kripto para borsalarında nasıl/neye göre ve ne vadede trade yaptığınızı merak ediyorum. O tarafta da uzun vade düşündüğünüz, her ay bir miktar alınabilir projeler var mı?

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. gunaydın fonların ıcersınde hangi hisseler var ve ne oranda nasıl gorebılırız acaba

5.  Alıntı Originally Posted by atd Yazıyı Oku
    gunaydın fonların ıcersınde hangi hisseler var ve ne oranda nasıl gorebılırız acaba
    Kap'tan fon bilgisi bulunabileceği gibi Tefaş'ta ilgili fonda;

https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=TDG

Grafiklerin olduğu "Fon Profili" kısmının sol alt köşesinde "KAP Bilgi Adresi" göreceksiniz. Bu linke tıklayarak KAP sayfasına ulaşabilirsiniz.

KAP sayfasında "Özet ve Genel Bilgiler" sekmeleri bulunuyor. Buradan "Özet Bilgiler" seklemsini tıklıyoruz.

Özet Bilgiler altında "Son Beş Bildirim" kısmına girdiğinizde "Portföy Dağılım Raporları" bildirimlerini incelerseniz PDF formatında içerik bilgilerine ulaşılabilir. Ancak tüm kurumların şeffaf ve detaylı bir şekilde içerikleri paylaşmadığını akılda tutmak da yarar var.

6. sn meesut

tskler ama nnf fon ile ilgli hıcbır sey cıkmıyor garibime gitti

gırıpte gorebılen var ise ltf lınkını atabılır mı

sti arama nıyetındeyım

tkf cok net cıkıyor mesela

7. sn. hellistheothers,

Mesela Osman Menkul gibi kucuk sayilabilecek bir araci kurumda fonlari alip saklamak guvenilir midir? yoksa garanti gibi bankalari tercih etmek mi daha iyidir?
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

8.  Alıntı Originally Posted by atd Yazıyı Oku
    sn meesut

tskler ama nnf fon ile ilgli hıcbır sey cıkmıyor garibime gitti

gırıpte gorebılen var ise ltf lınkını atabılır mı

sti arama nıyetındeyım

tkf cok net cıkıyor mesela
    nnf oph gibi bazı hisse fonlar sadece hisse oranını söyleyip, hisse detaylarını paylaşmamayı tercih ediyorlar.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 68/72 İlkİlk ... 18586667686970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •