Sayfa 101/1001 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-2

1.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Fiziki PLATİN bulursanız alın üstüne yatın!

Gelecek HİDROJEN enerjisinde!

PLATINUM IN THE HYDROGEN SWEET SPOT

https://platinuminvestment.com/files...t_10072020.pdf
    senin üstünde gümüş üye yazıyor ama sadecegrafik sen gümüşcü ol bence ahahha
    nefretin değil,sevginin hüküm sürdüğü,iyiliğin ana dilimiz oldugu insanlar olursak dünyayı güzellik kurtarır!

2. Günaydın inek obası!
    Yahnimiz bol olsun bakalım.
    Yav ne zamandır soracağım. Kim nerede yaşıyor bi yazsın hele bakalım.

3.  Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    taner hocanın hisse adı vermemesinin en büyük sebebi hissenin düşüsünde kişiyi sorumlu tutmak ve hakaret edilmesi...
    burda ben veya başkası hisse adı verir bizi takip eden 40-50 kisi var diyelim bi anda bizim bilmedigimiz bi gelisme olur ne bilim patron satar kurum satar sonra onur hocam siz söylediniz bakın ne oldu hisseye yoksa siz patronla ortakmısınız gibisinden bi sürü sacma yorumlar ortaya cikar
    sonra spk sikayetleri bilmem bi sürü dertle ugras
    en iyisi böyle gitmek daha iyi
    Valla Üstad onu yapan insan zaten art niyetlidir.

Herhalde bakış açısı farklılığı. Kimi adam vardır %30 kar alır, yine soylenir. Kimi %5 alır mutlu olur. Kimi kaybeder olsun bir şeyler ogrendim der vs.

Tabii ki kazanmak güzel kaybetmek kotudur ama piyasaları ve hayatı biraz pozitif takip etmek lazım

Kaybedince volkan konaktan elimize verdikleri acip dinlemek lazım mesela. Bu adamlar çok ciddi, hiç kaybetmiyorlar, hep müthiş bir stratejileri varmis da pozisyon almış gibi yazıyorlar. Bilmiyorum belki de öyledir usta, bana samimi gelmiyor.

Ben geriliyorum böyle ciddi ciddi tivitler atan adamları görünce zaten beyaz yaka adamız hayatımız gergin toplantılarla geçiyor piyasa yorumlarken bari arada eglenebilelim

4. [QUOTE=onur1064;4828081]benzer yanlarımız cok kendisiyle o yüzden benide kimse genelde sevmez
    bi webster seviyor

Hocam ben ikinizide seviyorum. Atismaniza bayılıyorum. Hep ciddi ekonomi yorumları beni sıkıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Fuat Soylu Yazıyı Oku
    Valla Üstad onu yapan insan zaten art niyetlidir.

Herhalde bakış açısı farklılığı. Kimi adam vardır %30 kar alır, yine soylenir. Kimi %5 alır mutlu olur. Kimi kaybeder olsun bir şeyler ogrendim der vs.

Tabii ki kazanmak güzel kaybetmek kotudur ama piyasaları ve hayatı biraz pozitif takip etmek lazım

Kaybedince volkan konaktan elimize verdikleri acip dinlemek lazım mesela. Bu adamlar çok ciddi, hiç kaybetmiyorlar, hep müthiş bir stratejileri varmis da pozisyon almış gibi yazıyorlar. Bilmiyorum belki de öyledir usta, bana samimi gelmiyor.

Ben geriliyorum böyle ciddi ciddi tivitler atan adamları görünce zaten beyaz yaka adamız hayatımız gergin toplantılarla geçiyor piyasa yorumlarken bari arada eglenebilelim
    taner ve diğerleri hiç kaybetmezler borsa aynı zamanda ego tatmin yeridir.

6. günaydın ne olacak bu dolar

Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Günaydın inek obası!
    Yahnimiz bol olsun bakalım.
    Yav ne zamandır soracağım. Kim nerede yaşıyor bi yazsın hele bakalım.
    Gunaydin odabasi
    Inh ınh angara

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    437
     Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Fiziki PLATİN bulursanız alın üstüne yatın!

Gelecek HİDROJEN enerjisinde!

PLATINUM IN THE HYDROGEN SWEET SPOT

https://platinuminvestment.com/files...t_10072020.pdf
    Çarşıda 50 gram platin bulunca gelen siparişi yapıyoruz nasıl yatalım bayım.

Sayfa 101/1001 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •