Sayfa 359/1001 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459859 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 2,865 - 2,872 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-2

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Ne olacak bu tte'nin hali
    -0,98 bugün.
    Bir kaç haftadır söylüyorum üstat düzeltme gelir diye ben geçen hafta bekliyordum bu hafta geldi. Yine yazayım düzeltme İyidir güzeldir

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra bırak özelleştirmeyi vs. Türkiye'yi komple satsak, hatta bizi de maraba olarak versek gene de 5,80'e inmez o dolar bir daha. Belki 2 ay önceki 6,85. O da belki.
    La bir kere hazinenin hiç borcu olmaması için 40milyar USD lazımdı geçen ay
    Üstat yabancı girişine bakar olay .
    Ha belki o kadar düşmesi istenmez o başka.
    Rekabetçi kur muhabbetine...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. günaydin herkese
    bereketli kazanclar
    bugünde temkinli gitmekte fayda var

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Üstat, burada 2-3 ay önceki geçmiş düşük dolar gücü olan zamanlarında en iyi getiriyi geçmişte EMStocks, Commodity, ShortTermBonds getirdi diye burada bir yazı yazmıştım.

Bu sebeple de fondaki sabit Altın fonları harici olan ağırlığı çoğunlukla AFS ye ve biraz da GBC ye ve TDG ye kaydırmıştım. Çerez olarakta NNF ve IPV portföyde atıştırmalık duruyor. Umarım portföyde hata etmemişimdir.

Nakit çok büyük miktar yeşil soğanı %3 ten repo yaparak sabırla yeni bir alana kaydırmak için bekliyorum. Ama henüz bir karar veremedim üstat. Boşa kürek çekip izliyoruz uzmanları.

Bende hiç TTE, MCA, TKF, TCD, YAY, ve AFT yok üstat. Bunlardan biraz biraz alsam mı?
    Sizin portfoy hosuma gidiyor
    Siz bilirsiniz

5. Günaydın inek obası.
    Oynak beyim yoklama aldın mı?
    Yeni bir güne yeni öpücüklere merhaba diyelim

Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Günaydın inek obası.
    Oynak beyim yoklama aldın mı?
    Yeni bir güne yeni öpücüklere merhaba diyelim
    Aldim odabasi aldim merak etme seni var gosterdim
    Onuru yok gosterdim bir de sifir verdim
    Onurun sonuna sifir ilave ettik
    Hadi bakalim biste etkisi ne olacak

7.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Üstat, burada 2-3 ay önceki geçmiş düşük dolar gücü olan zamanlarında en iyi getiriyi geçmişte EMStocks, Commodity, ShortTermBonds getirdi diye burada bir yazı yazmıştım.

Bu sebeple de fondaki sabit Altın fonları harici olan ağırlığı çoğunlukla AFS ye ve biraz da GBC ye ve TDG ye kaydırmıştım. Çerez olarakta NNF ve IPV portföyde atıştırmalık duruyor. Umarım portföyde hata etmemişimdir.

Nakit çok büyük miktar yeşil soğanı %3 ten repo yaparak sabırla yeni bir alana kaydırmak için bekliyorum. Ama henüz bir karar veremedim üstat. Boşa kürek çekip izliyoruz uzmanları.

Bende hiç TTE, MCA, TKF, TCD, YAY, ve AFT yok üstat. Bunlardan biraz biraz alsam mı?
    Sn sadece grafik yüklü miktarda aft taşıdığınızi söylemiştiniz . Ben mi yanlış hatırladım

8. Sn Dr Webster , BIST ten tokat yiyoruz, yurtiçi yurtdışı fonlardan dayak yiyoruz. Ne olacak halimiz?

Sayfa 359/1001 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •