Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 16 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Global Ports Holding Plc

Global Ports Holding Plc

Global Ports Holding Plc, Türkiye ve Karadağ'daki kapsamlı ticari liman operasyonları da dahil olmak üzere Karayipler, Akdeniz, Asya-Pasifik bölgelerinde yerleşik varlığı ile dünyanın en büyük kruvaziyer limanı işletmecisidir. GPH, 13 ülkede 21 liman işletmektedir.

Global Ports Holding Plc'nin% 62,14'ü doğrudan veya Global Yatırım Holding'in tamamına sahip olduğu bir iştiraki olan Global Ports Holding B.V.'ye aittir ve kalan% 37,86'sı, Londra Borsası'ndaki (LSE) halka açık olarak temsil edilmektedir.

işlettiği limanlarin listesi aşağıdaki gibidir.
    Son düzenleme : hayek; 07-10-2020 saat: 23:52.

neredeyse 2017 halka arz fiyatinin 10'da 1 fiyatina dusmus %90 deger kaybetmis bir sirket durumunda ! krizin otesinde bir fiyatlama ile karsi karsiyayiz.

butunuyle sirket 43 milyon sterline islem goruyor. 69,00- (0.69sterlin) fiyat ile gundeme alip incelemekte fayda goruyorum.

bugun de %8'e yakin dusus gerceklesmis ! bu krizi degil bildigin iflasi fiyatliyor sanirim

şaka bir yana 2017 de 740'dan arz edilmis su an 65,20 !!!???

38,00 gibi bir rakam belirledim kafamda ! o fiyatlardan alim deneyecegim

yatırım tavsiyesi degildir

4. 2018 temettü verimi 84,2 gbp, 2019 temettüsü ise 58.7. Kruvaziyer sektörü sonsuza dek yok olmayacaksa hisse fiyatı aşırı kupon geldi bana şu an. Başlık hayırlı olsun, takibe aldım.

SM-A315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. bu şirketin yarattığı risk halihazırda global yatırım holdingin 2021 vadeli eurobondunda da fiyatlanmış durumda. Türk eurobondlarının en ucuzu. 2021 Kasıma kadar %40 getirisi var.

cruise sektorunun onde gelenlerinden hem port hem ship anlaminda ! NYSE'de uzun vadeli fiyat grafiklerine bakildiginda ortada çok sorun yokmuş gibi duruyor

Bir başka önde gelen şirket olan Carnival'in NYSE uzun vadeli grafiklerine bakildiğında evet bir kriz fiyatlaması var ama kesinlikle global ports ile kiyaslanamaz

Alıntı Originally Posted by leemorgan Yazıyı Oku
    bu şirketin yarattığı risk halihazırda global yatırım holdingin 2021 vadeli eurobondunda da fiyatlanmış durumda. Türk eurobondlarının en ucuzu. 2021 Kasıma kadar %40 getirisi var.
    sn. leemorgan bu parayi odeme durumu su an icin varmi ? sirkete bir sekilde nakit girisi olmasi lazim.

naturelgaz'in halka arzindan bir para girisi olacak ama yeterli degil ! ya antalya limanini satacak yada borcun %70-80'lik kismini roll edecek itfa oncesi ! ama oranlar ne olacak bu durumda ? hep soru isareti

yoksa dediginiz gibi guvenilebilse bu tahvil isinde min. %40 kazanc var ! ve vade 1 yil guzel kazanc. Ama iste işte işteler !!!??

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •