Sayfa 542/623 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592 ... SonSon
Arama sonucu : 4984 madde; 4,329 - 4,336 arası.

Konu: TRCAS - Turcas Petrol

1.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    20 yıl geriye dönebilsen, hangi şirketin hissesini alırdın abi ?
    Bir kere elimdeki hisseleri satmak istemezdim. Ama mecburduk öğrenciydik o zaman

Çelebi - Sasa - Netaş

2.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Aramızda Kent gıda alıp, 10 milyar dolar piyasa değerinden satan varsa, ona lafım yok. Saygı ile eğilirim önünde 😂
    Trene binip erken inenlerdenim Ama çok erken inmişim

3.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Aramızda Kent gıda alıp, 10 milyar dolar piyasa değerinden satan varsa, ona lafım yok. Saygı ile eğilirim önünde 😂
    1970 80 li yıllarda istanbuldaydık.Karşı komşumuz kent gıdada beyaz yakalı idi.Ama sanırım borsa yoktu o zamanlar.1980 yılında çok iyi hatırlıyorum.Sokağa çıkma yasağını

4.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Ray sigortada öyle.Dolar bazında bire 24 bıraktı.şimdiye kadar tutsam çağrıda israillilere satmasam yüzü geçmişti😂😂

5.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Ray sigortada öyle.Dolar bazında bire 24 bıraktı.şimdiye kadar tutsam çağrıda israillilere satmasam yüzü geçmişti😂😂
    Belki bazı hisselerdeki getiriyi yakalamasada, ben döner Koç holding alır beklerdim. Banka var, otomotivin kralı var, enerji var, dayanıklı tüketim var, Gıda var , var oğlu var !!

6.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Belki bazı hisselerdeki getiriyi yakalamasada, ben döner Koç holding alır beklerdim. Banka var, otomotivin kralı var, enerji var, dayanıklı tüketim var, Gıda var , var oğlu var !!
    Üstat sen bu holdingede takıksın)
    Bizim holdinginde olur zamanla sabır😂😂

7. Bu hafta artık riske göre, il il kısmı yasaklar ne şekilde kalkacak onu açıklayacaklar. Tv de Ankara için orta riskli, İstanbul için yüksek riskli ifadesini kullandılar.

Ülkenin ekonomisinin belki %60 ı zaten İstanbul da dönüyor. Orası açılmazsa, pek anlamı yok

8.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Üstat sen bu holdingede takıksın)
    Bizim holdinginde olur zamanla sabır😂😂
    Bugünki fiyatları hiç karıştırmayın. Ülke ekonomisi büyüyecekse, ihracat artacaksa ve dediğiniz gibi tekstilin yerini otomotiv alacaksa, kesinlikle Koç tan vazgeçmezdim

Sayfa 542/623 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •