Sayfa 841/841 İlkİlk ... 341741791831839840841
Arama sonucu : 6727 madde; 6,721 - 6,727 arası.

Konu: TRCAS - Turcas Petrol

1.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Kurumsal bir şirket.En yüksek notu almış.Neden uzatsın.o işkillendirdi işte

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bayramdan sonraki hafta gelir bence. Dün kimse bilanço yollamadı misal

2. Gelecek istasyonda ise yüzde 30 gerçekten almak istemiş olabilirler.Ancak son günlerdeki socar luckoil petkim muhabbetleri korkuttu gözümüSM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada paylaşılan hiçbir görüş, fikir,eylem v.s yatırım tavsiyesi değildir.G.P

3. Ortaklar 10 gün önce böyle bir paylaşımda bulunmuştum bakın yemin içtim bugünlerle alakası yok.Silivride yazlık yok)
     Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Ben hakkımı helal etmiyorum

4.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Ortaklar 10 gün önce böyle bir paylaşımda bulunmuştum bakın yemin içtim bugünlerle alakası yok.Silivride yazlık yok)

Bende etmiyorum

5.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Ortaklar 10 gün önce böyle bir paylaşımda bulunmuştum bakın yemin içtim bugünlerle alakası yok.Silivride yazlık yok)

Socar ın ne halt ettiğine aklım ermiyor. Sözde ülkenin en büyük yabancı teşebbüsü. Petkim+ Star rafinerisi. Bunlar birde yeni bir “ petkim” kuracaktı. Kamu - özel iş birliği ile ikinici bir petro - kimya dev tesisi. Petrol - gaz fiyatları dalgalanınca, vazgeçmişlerdi.

Petkim, ülkenin petro- kimya ihtiyacının sadece %15 ini karşılıyor gibi bir geyik vardı. O tarafta ülke içi tesisler yetersiz.

6. Petkimin ortaklık yapısı ilginçmiş
     Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Socar ın ne halt ettiğine aklım ermiyor. Sözde ülkenin en büyük yabancı teşebbüsü. Petkim+ Star rafinerisi. Bunlar birde yeni bir � petkim� kuracaktı. Kamu - özel iş birliği ile ikinici bir petro - kimya dev tesisi. Petrol - gaz fiyatları dalgalanınca, vazgeçmişlerdi.

Petkim, ülkenin petro- kimya ihtiyacının sadece %15 ini karşılıyor gibi bir geyik vardı. O tarafta ülke içi tesisler yetersiz.

Sayfa 841/841 İlkİlk ... 341741791831839840841

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •