Sayfa 453/1000 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: Viop - XXVI

1. JAS..
    20 milyar dolar anlaşma olduğunu varsayarsak bankalar uçar mı uçmaz mı
    Yada bıst % 10 yapar mı yağmaz mı buna bır cevap ver...
    Bırak ülke gerceklerini hayel alemini az cok neyın ne olduğunun farkındayım.

2. Alkollü içecek ithalatı nerede ise yarı yarıya azalmış gibi, turizmde çöküşün bir göstergesi olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Güzel bir özlü söz.

>>>>>>>>>>>>>
    "Zeka var ama akıl yok!"
    Ayşe Hatun Önal

BRENT

AYLIK

BİR DİBİ DAHA VAR

5.  Alıntı Originally Posted by ahfado Yazıyı Oku
    JAS..
    20 milyar dolar anlaşma olduğunu varsayarsak bankalar uçar mı uçmaz mı
    Yada bıst % 10 yapar mı yağmaz mı buna bır cevap ver...
    Bırak ülke gerceklerini hayel alemini az cok neyın ne olduğunun farkındayım.
    Aranızdaki muhabbete haddim olmadan dahil oluyorum kusura bakmayın.
    Bence böyle bir olayın olumlu yada olumsuz olmasına pala karar verecektir. Kendi pozisyonuna göre görmemezlikten de gelebilir ralli de yaptırabilir.
    Burada iki bilinmeyen var, swap işi olacakmı, pala bu habere nasıl tepki verecek
    Ha diyorsanız ki pala diye bir güç yoktur bizim piyasalarda bütün işlemler adilane bir şekilde ve şeffaflık ile gerçekleşiyor ona bir şey diyemem tabi ki.
    Ama çok olumlu haberler bilirim piyasanın tepki vermediği yada tam tersi çok kötü haberler bilirim piyasanın olumlu tepki verdiği. Özellikle sektör ve şirket bazında sık sık yaşadığımız şeyler. En güzel örneği beş para etmez külliyen zararda ve batakta olan firmaların aya merdiven dayaması gibi.
    Bence bu tartışma haliyle çok kısır bir şey. Herkes içinde bulunduğu duruma göre değerlendirme yapıyor ve ona göre poz alıyor. Sizin için olumlu bir havadistir beklentiniz vardır ve siz ona göre poz alırsınız ama bana göre hiç bir etkisi olmaz bende ona göre poz alırım. Neticede herkes kazanamaz ikimizden biri yada ikimiz birden kaybetmek zorundayız.
    Ama bence 20 milyar dolar sadece güneşi balçıkla sıvamaktan öteye gitmez. Üstadlar 150 milyar dolar gibi bir paranın hiç olduğundan bahsederken 20 milyar deve de kulaktır bence. Ve sadece mal yıkmak için kullanılır

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

hafta sonu bol bol uyuduk uykuyu aldık bir ikide biz sallayalım bakalım ya bırakın şu sıvasını badanasını boyasını endeks, dökme işini tamamlayım yukarı gideceğim diyor... hikaye dinlemekten bişey çıkmaz... illede teknik, illede teknik, gerisi yalan...

7. Yüksek voltajlı deniz altı elektrik iletim hatları yaygınlaşıyormuş.
    Projeler arasında Yunanistan-Kıbrıs-İsrail hattı da görünüyor.

Geçen İsrail, Yunanistan tezini destekliyoruz demişti. Yunanistan ile İsrail arasında direkt deniz egemenlik alanı bağlantısı yok, arada Libya-Türkiye bölgesi var.

https://www.wikiwand.com/en/List_of_HVDC_projects#/Maps

Çine toplasanız 3 milyar dolar ihracatımız yoktur. Çin bise herhslde 20 milyar dolarlık mal satıyor. Böyle bi durumda yuan mı dünysya açılmış olur yoksa çine tl mi akar çinin işine tl ne yqratacak. Adamların tüm ihracatı dolar. Böyle 19 milyar dolarlık bi yuan tl anlaşması yapmak çin için bir anlam ifade etmez
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 453/1000 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •