Special Days Image
Sayfa 535/1000 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: Viop - XXVI

öngörüde bulunuyoruz şöyle olur diyoruz böyle olur diyoruz ama hepsi hikaye.. çünkü maçın sonucu sahada belli oluyor. bizim burda yaptığımız nasıl bildim ama diye caka satmak için fal açmaktan başka bir şey değil. normal oyun böylemi olur.. alım olur diye düşünürüz satış olur, satış olur diye düşünürüz alış olur.. ama bunların hepsi oyunun içinde belli oluyor. gazel atarak değil. hele bazıları varki emekliliğin tadını burasınıı panayıra çevirip kasnak atarak çıkarıyor kabul edilir edilmez ama gerçek bu. sonuç olarak insan gördüğüne inanmalı duyduğuna değil! hadi bol şanslar...

2. https://www.borsagundem.com/haber/ka...asladi/1527419

Her şeyin bittiği yerde hayat yeniden başlar Çinden korona haberleri gelmiyor artık sürü bağışıklığı bu hastalığın üstesinden gelecektir.Günlük vakalar her ne kadar mevsimsel nedenlerle artsa da yakında hastalık ve vakalarda azalmalar başlayacak hayat normale dönecektir.Belkide aşıya ihtiyacımız kalmayacak toplum büyük oranda bu hastalığı doğal bağışıklık sürecinde atlatacaktır.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

3. Fitch, Tüpraş'ın uzun vadeli yabancı para cinsinden kredi notunu BB-‘ den B+' ya indird

4.  Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    https://www.borsagundem.com/haber/ka...asladi/1527419

Her şeyin bittiği yerde hayat yeniden başlar Çinden korona haberleri gelmiyor artık sürü bağışıklığı bu hastalığın üstesinden gelecektir.Günlük vakalar her ne kadar mevsimsel nedenlerle artsa da yakında hastalık ve vakalarda azalmalar başlayacak hayat normale dönecektir.Belkide aşıya ihtiyacımız kalmayacak toplum büyük oranda bu hastalığı doğal bağışıklık sürecinde atlatacaktır.
    Kardeş ne alaka? Verdiğin haber Kahramanmaraş'da yüz yüze eğitim başlamış. Yazdığın yorum Çin'den vaka haberi gelmiyor. Dam üstünde saksağan vur beline kazmayı.

Ha birde sürü bağışıklığı muhabbeti yapmışsın orası zaten ayrı bir facia. Sizin gibi kör cahiller yüzünden düzinelerce kıymetli doktorlarımız öldü.

5. Günaydınlar, söylediğim gibi 1259 lönk denedim (neye dayanarak derseniz, koltuğa dayanarak) sistemim de 1260 da flatlamış poz yok izliyoruz.

THYAO
    19.10 TL zirve... 2018... 4,82 USD...
    2,01 TL ..2012 yılında.... 1,13 USD....usd=1,77 TL

Dün kapanış.. THYAO..1,19 USD...

Alım yeri gibi..
    Olumsuz tarafı, VArlık fonunda oluşu+ aşırı boçluluk ve pandemi meselesi..

7. Senatonun 9 Kasım’a kadar tatile girmesiyle, ABD yardım paketinin seçimden önce çıkma şansı kalmadı.

8.  Alıntı Originally Posted by lunatic Yazıyı Oku
    Senatonun 9 Kasım’a kadar tatile girmesiyle, ABD yardım paketinin seçimden önce çıkma şansı kalmadı.
    Yalan olmasin guven olmaz abd den gelen bi habere

Sayfa 535/1000 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •