Sayfa 592/1000 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 4,729 - 4,736 arası.

Konu: Viop - XXVI

DOLARA BİR ÇARE BULMA ZAMANI GELDİ...

2.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Bende ödemek istemiyorum

Tüm akp üyelerine her ay 1 ve 2 bin TL yardım ediliyor 3 yada 4 ay yapıldı ben başvurduğum halde yok neden ödeyeyeyimki hibe etsinler kredileri yok amaç icra yolu ile evimize arabamıza el koymak
    yandaş değilsen faiziyle beraber haciz gelir.. onun da ayrı masrafı olur üstüne, onu da ödetirler...
    ha, parayı çoktan harcadım, haczedilecek malım mülküm maaşım vs de yok diyorsan, bilemem...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

3. Fransa kapanma karari almis diger avrupa ulkeleri de kapanir
    Euro sert dusebilir

Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    yandaş değilsen faiziyle beraber haciz gelir.. onun da ayrı masrafı olur üstüne, onu da ödetirler...
    ha, parayı çoktan harcadım, haczedilecek malım mülküm maaşım vs de yok diyorsan, bilemem...
    Az bir şeyler var

Desenize başımıza iş alabiliriz

Hırsıza değil namusluya sorun çıkarmada bir numaralar

Allah belalarını versin hepsinin

Bir de borsalarda düşüş yeni dip olursa
    Ne olacak bu dolar

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Paşinyan'ın karısı ise bugün itibariyle askeri eğitime başladığını ve birkaç gün içinde savaşa katılacağını duyurdu
    Ermeni askerler abaza ..kerker
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Kimse yalan atmıyor. Bu forumda Kimse de a haber izlemiyor. Savunma sanayinin içini dışını sizden de buradaki herkesten de daha iyi bilirim, diyelim. Uzatmayalım.
     Alıntı Originally Posted by sid Yazıyı Oku
    Savunma sanayi kapatılsın diyen yok, yalan atmadan gelişsin diyorum..
    %100 yerli ilk fırtına öbüsü ile de astek görevini yaptım ama namlu ve motor kimin?
    30 tane atak helikopteri Hindistan'a satış sözleşmesi yapınca %100 yerli olan helikopterin motorunu vermeyiz diyen hangi ülke..
    Aselsan fabrikalarını da gördüm,ne yaptıklarını iyi biliyorum, boşuna ahkam kesmeyin, gezin öğrenin sayın ahaber izleyicisi..
    Bir mühendis olarak uzun dönem sakerlik yapıp, savunam işinde çalışan onlarca arkdaşım gibi ben de çözümü uzak durmak olarak karar kıldık..
    Doktorlar da aynı şekilde, günde 120 hasta bakmak nedir bilir misiniz? 1k � bile maaş yokken, gidin Almanya'ya ve 20 hasta bakarak onun 7-8 katını alın huzur içinde..
    Boş boş ahkam kesmeyin, yalan saçması haberler ile devam.. 3-5 çocuk yapın, fabrikalar çalışan bulamıyor..
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    ekonomileri kapatmaktan başka çareleri yok...her ülke için geçerli...aksi takdirde bu hastalık çok hızlı yayılıyor herkesi hasta edecek...bu da sağlık sistemini çökertir...hangi birini tedavi edeceksin? buna ne ilaç, ne doktor, ne sağlık personeli ne hastane yeter...hasta olan insan nasıl alışverişi, ticareti, uçakla seyahati falan düşünsün...zaten ekonomiler kendiliğinden durma noktasına gelir bu hızla giderse...

aklı olan ülke şalteri ve sınırları kapatır...

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Fransa kapanma karari almis diger avrupa ulkeleri de kapanir
    Euro sert dusebilir

Sayfa 592/1000 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •