Sayfa 736/1000 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 5,881 - 5,888 arası.

Konu: Viop - XXVI

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Vincle tutulan binanin altindaki kolonlari bim kesmis
    Iyi bir sopa gelmeli bim e
    taşıyıcı kolonları kesersen bina patates gibi yığılır kalır , statigin temel kanunudur bu..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

binayı yapan ben değilim ,binanın yapılacağı yerin jeolojik araştırmasını yapan , yapı iskan ruhsatını da veren ben değilim,kumu benden almamış demiri ben satmamisim..çalışan işçiler de benim taseronum değil , harcını ben karmamis, tuglasini ben dosememisim..
    kolonları kesip binanın anasını s. de ben değilim lakin lama gibi suratına tukurulen ben ve / veya o saatlerde işlem yapan arkadaşlar oluyor..
    neyin algoritması neyin kafası bu , gercekten anlayamadigim için soruyorum..
    lamaliga ozeniyorsaniz tukureceginiz yüzler üstte yazdıklarım luften gereğini yapınız..
    bugün kibar gunumdeyim ,ona göre..

Evladımın boğazından lokma geçirirken üç kuruş olsun onurlu olsun.
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

hasbinaallah ya..
    16.92 den işlem görürken 16.66 ya kadar kademeleri silen ASELSAN tahtasına da ana avrat benim sovmem lazım o zaman..
    ilginç ya bu insanlar gerçekten..
    neyse ben cikiyorum , pazartesi açılış artı olur diip..ytd

Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Bak ben alıntlıyorum. Evet buna tecrube denir insan musvettesi lafını sana iade ediyorum iq yoksunu adam. Benim msjımın yukarısında midesi bulanan arkadaşa yazdım onu. Ben borsacıyım kardeşim trade yaparken oturup ah vah deyip işlem mi yapmamayayım. Ne yapayım ekranımı kapayayım ona bakarsan 18 yıldır memleketin başına gelmedik kalmadı her gun bir şey oluyor işlem yapmayı sana mı soracagım? Benim insanlıgımı sorgulayacak seviyede adam olsan cevap vermezdim de oyle degilsin maalesef.
    İnsan musvettesi demedim. Demek isterdim dedim. Yahu tüm borsa senin olsun. Tüm paralar paralansın cebinizde sığ mısınız? Yazılır yahu? İnsan bununla övünür mü? Yahu kazan kazanma demiyorum belki ben de kazandım? Çocuğuna ne anlatacaksın? Deprem oldu oradan vurduğumla seni doyurdum mu okuttum mu? Bizim örfümüz nenemiz bunu mu öğretti? Ben mi sığ düşünüyorum? Edep yahu.

6.  Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    İnsan musvettesi demedim. Demek isterdim dedim. Yahu tüm borsa senin olsun. Tüm paralar paralansın cebinizde sığ mısınız? Yazılır yahu? İnsan bununla övünür mü? Yahu kazan kazanma demiyorum belki ben de kazandım? Çocuğuna ne anlatacaksın? Deprem oldu oradan vurduğumla seni doyurdum mu okuttum mu? Bizim örfümüz nenemiz bunu mu öğretti? Ben mi sığ düşünüyorum? Edep yahu.
    Evet sıg dusunuyorsun övünmek için yazmadım ben onu bu ortamda borsacıysan tecruben varsa degerlendireceksin parayla oynuyoruz bilyeyle değil. Once de belirrtim kendim İzmirde oturuyorum diye. Şimdi Allah kırusun savaş çıksa aselsan almayacak mıyız alacagız meslegimiz bu. Memleket iflas etmiş dolar uçmuş pandemi var teknoloji hissesi alıp para kazanmayacak mıydım? Bunun haysiyet onur la haram helallr ilgisi yok. Borsadan geçimini saglıyorsan iyi kotu her fırsatı degerlendirmek zorundasın
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Ben iq yoksunuyum, matematiğim de zayıf, insan müsvettesiyim de.

Ama gözümü kapattığımda vicdanım rahat. Dedim ya olmayan vicdanınıza...

Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Evet sıg dusunuyorsun övünmek için yazmadım ben onu bu ortamda borsacıysan tecruben varsa degerlendireceksin parayla oynuyoruz bilyeyle değil. Once de belirrtim kendim İzmirde oturuyorum diye. Şimdi Allah kırusun savaş çıksa aselsan almayacak mıyız alacagız meslegimiz bu. Memleket iflas etmiş dolar uçmuş pandemi var teknoloji hissesi alıp para kazanmayacak mıydım? Bunun haysiyet onur la haram helallr ilgisi yok. Borsadan geçimini saglıyorsan iyi kotu her fırsatı degerlendirmek zorundasın
    firsat ifadesi hoş olmadi (en azindan insanlar hayatlarini kaybederken)

Sayfa 736/1000 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •