Sayfa 149/1000 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: Viop - XXVI

1.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Orası öyle de..önemli olan beklenti..hatırlarsan önceki açıklama sonrası 800 beklentileri nedeniyle, sert satış gelmişti..şimdi de bir sürü adam en az 800 açıklanacak diye atlamıştır (ben bile 800 civarı bir şey açıklanır beklentisindeydim). bunun hayal kırıklığı yaşanacaktır...eğer çok fazla küçük yatırımcı alım yapmışsa, bunları dökmek için fırsatı kaçırmaz büyükler.
    Afaki konuşuyorum,bizim ülkemizde asla belgesiz,bilgisiz konuşan olmaz o yüzden x ülkesi diyeceğim....

x ülkesinde birileri önce 5 birim y madeni buldum dese kısa bir süre sonra piyasalarda elini rahatlatmak için bunu 10 birim y madenine revize etse kim ne diyebilir?hayır yani bu ülkede açıklanan her veri şaibeli iken çıkarılması ve kullanıma sunulması en az 5 yıl olduğu iddia edilen y madeni rezerv artışı üzerindeki bu hassasiyet nedir?

2.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    bu gaz haberiyle TKURU tavan olur mu acaba? borsada yeniyim arkadaşlar
    Avod rtlab Güler holding gibi üçkağıtçlara bak

Alıntı Originally Posted by beta_ Yazıyı Oku
    Karadenizde sondaj bitmiş. Toplam gaz 405 milyar. Pazartesi piyasa bu rakamı beğenmez. Ama kartn bedelsizinden dolayı bisürü kağit tavan olur. Yeni oyuncağımız bedelsiz furyası olur.
    Artık 22 Ekim'de 2 olasılık var, ya 8 üzeri şey, ya da 200 baz puan faiz artışı.Faiz artışı olursa sonrasında 2-3 günlük çakma şey düşüşü ve tekrar 8 üzeri şey.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yaa bu petrol, gaz, menderes döneminden beri sürekli bulunuyormuş zaten. sanırım millete gerçekten gaz vermek için yapılıyor bunlar. başka türlü nasıl gaz vereceklerdi

5.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    yaa bu petrol, gaz, menderes döneminden beri sürekli bulunuyormuş zaten. sanırım millete gerçekten gaz vermek için yapılıyor bunlar. başka türlü nasıl gaz vereceklerdi
    Türkiye tarihinde ilk kez Menderes döneminde konkordato ilan etmiş galiba.

Aynı dönemde gaz muhabbetleri mi dönmüş?

Bi titreme geldi aniden...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku

konuşmacının biri öyle diyordu. ben onun yalancısıyım. ama iyi gaz veriyorlar haa... haklarını yememek lazım

Yeterince gaz çıkartamayanlar pamuk eller cebe diyor.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku

Menderes donemi1958 moratoryum. özal geldi 90 li yılların meşhur kriz ve enflasyonist donemi. Mahşerin 3. Atlısı sanirim her ikisini bir yaşatacak. Hiç mi yüzü gülmeyecek gariban milletin.

Sayfa 149/1000 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •