Sayfa 163/1000 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: Viop - XXVI

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Olsun ne yapalım...
    borsa tanrıları kurban istiyor...
    sulu genç dinç... kuru pörsümüş moruk istemiyorlar...

2. [QUOTE=emregunes;4851276]Şaka gibi
    Bilmeden fikir yürütmek de iyiymiş.
    34 sene demek... Öyle olsun

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOTE
    Fikir yürütüp tartışmak iyidir haksızsam bir şey öğrendiğim için kazanmış olurum. Haklı çıkmayı da hiç sevmem açıkçası ama ikna olmadım.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

kimse üzerine alınmasında kimki eğer ben şu kadar yıldır borsadsayım diyorsa vah vahh diyorum burdan.. herkes bilir eskiden böyle kolay borsa yoktu. paramı dayanıyorduki eski olmakla övünülsün... ama iyi masal anlatıyor insan ben çok masal anlattım zamanında hemde eksozdan valla tecrübeyle bir şeyler yazıyordum işte tırışkadan yorumlardı ama valla yine çok kişiden iyi yazıyordum sosyal medya alemi bu işte. amerikayı kendi keşfettiğini sanan düşüyor. şimdimi? yok bir numara sallamaya devam ediyorum. alan geniş çünkü

kızmayın ama sanki burası bana emekli kahvesi gibi gelmeye başladı kan çekiyor demekki yoksa niye buraya geleydim. bende emekliyimya emekliyi gözünden tanırım

5.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    34 + 18 -> 52 yaş min
    34 + 25 -> 59 yaş min

bilmediği konu hakkında fikir yürütebilme olgunsuzluğu <24 yaş..
    hadi yeni nesilde < 30 yaş..

9 major krizden sağ kalıp batan şirketlerde/enflasyona sıfırlatmamayı başarıp..
    hala saçmalamak mental başarı...

bence 3-6 ay bile değil borsa geçmişiniz... algı salgı sadece..
    bilerek fikir yürüttüm..
    kanıtlarsam ne olacak

Haberi yeni okudum. Reis 80 milyon pırtlasak zaten farkı kapatırdık.

En akboy liboşlar youtubeda inkar kısmını geçmiş agresyona geçmişler.

Öfke.. kabullenme...

Bu hafta gideri var biraz daha. Tik tak, tik tak.
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    34 + 18 -> 52 yaş min
    34 + 25 -> 59 yaş min

bilmediği konu hakkında fikir yürütebilme olgunsuzluğu <24 yaş..
    hadi yeni nesilde < 30 yaş..

9 major krizden sağ kalıp batan şirketlerde/enflasyona sıfırlatmamayı başarıp..
    hala saçmalamak mental başarı...

bence 3-6 ay bile değil borsa geçmişiniz... algı salgı sadece..
    bilerek fikir yürüttüm..
    yeni borsacının hesabında adet hisse olmaz lot olur, adet hisse sermaye artırımıyla ilgilidir. nethol ya da kozal adetli. kozal 5-6 sene önce sermaye artırmıştı en son bu nedenle lot adete bölündü. Borsaya sürekli girmem 3-4 yıllık aralar veririm krizlerde girerim genelde fakat bu sefer gecen sene kozaaya girmiştim 5.25 den ertesi gün yukselmeye başladı zaten. Sık sık olmasa da arada günlük alım satımdan yılda ortalama 100 bin kadar kazanırım. bugüne kadar 7 milyon kazandım 900 bin dolar kadar yani. kozaa forumuna ittifak holding ve klgyo yazdım çok ucuz olduğuna dair 5 ay kadar önce, kayıtlarda vardır 3 kat yukseldiler. kazandıklarımla arsa aldım, üç bankada hisse senedi hesabım var. biri bu. Konu kapandı umarım
    Son düzenleme : yasemin5566; 18-10-2020 saat: 03:58.

Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Bence asıl gazı BM nin onayladığı Libya MEB anlaşmasında bulduk. Bana göre değeri 50-100 milyar dolar. Türkiye Akdenizden geçecek her boru hattından dünya vergi alacak, ya da ortaklığa zorlayacak.
    https://tr.sputniknews.com/columnist...nlama-geliyor/

Birleşmiş Milletler'in mekanizmasında örgüte üye ülkeler yaptıkları anlaşmaları bildiriyorlar, BM de bu anlaşmaları kayıt altına alıyor. Yani bu gelişme, söz konusu anlaşmanın kayıt altına alınması anlamına geliyor. Dolayısıyla burada onay mekanizması diye bir şey söz konusu değil!...

Sayfa 163/1000 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •