Sayfa 218/1000 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: Viop - XXVI

1. Onsun Gramın Sarışının hastaları...
    Hiç elde etmesi kolayladı diye sarışından vazgeçilir mi?
    Bayılırım sarışına...
    ABD'de Demokratlar teşvik paketine nazlandıkca ONS-Dow-NASD**-Parite hepsi ağlamaya başladı.
    Ağlamayana meme vermezler tabii.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

yarışmaya katılan arkadaşlara başarılar dilerimde, olası bir sert satış durumunda bunun alım fırsatı olacağına garanti vermek biraz hayalcilik olmazmı? üstelikte bu kadar özgüvenli bir şekilde konuşmasına rağmen ayakları titrerken. titremezmi diyosunuz? te burada beni bile sallarsınız valla ha bunu derken yükselişin devamı gelemez falan demiyorum. olabilir neden olmasın borsa bu...ama şu saatten sonra artık hop oturtup hop kaldırırlar...

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Yahu viop ne kontrat opsiyon sözleşme varant ne bilmeden gelip burada bu işi yemiş yutmuş adamlara endeks ve gelecek tahmini yapıyorsunuz, hiç mi ben ne yapıyorum demiyorsunuz Bu cahil özgüvenine hayat boyu sahip olamadım ya buna yanıyorum
    Ekonopolitikten borsadan anlarım ve bugüne kadar çok iş gördü.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Trump hastaneden çıktıktan sonra beni öldürebilirler demişti. Çünkü Trump kazanacağına dair demokratlarla anlaşma yapılmıştı. Demokratlar bunu mecburen kabul ettiler çünkü Hillary, Obama, Clinton gibi yüzlerce kişi hakkında çok sağlam kanıtlar var elinde pizzagate ile ilgili Trumpun.
    https://onedio.com/haber/obama-ve-cl...za-gate-739551
    İstediği bütün döküman ve şahitliği (jeffrey epstein) kayda aldı ve demokratlara şantaj yaparak anlaşma sağladı. (Bu arada Epstein öldürülmedi ya da intihar etmedi güvenli bir yerde tutuluyor.)
    https://twitter.com/mrsoydan00/statu...01565331050496
    https://eksisozluk.com/jeffrey-epstein--5967292
    Geriye sadece öldürülme riski kalmıştı onu da güvendiği onlarca kişiye belgeleri vererek eğer öldürülürsem belgeleri yayınlayın dedi. Enerji dalgalarıyla çok kolay öldürülebileceğini biliyor bu nedenle küreselcileri uyardı, bu son konuşmam olabilir diyerek. New Yorkun altında 80 bin çocuk cesedi 10 bin yaralı 5 bin iyi durumda çocuk buldular, bunların da kayıtları var. Küreselcilerin (demokratlar) başı ciddi belada yani, mecburen anlaştılar. Trump kozunu yıllardır kullanıyor demokratlara karşı. Sonuç olarak Trump %100 kazanacak. Dow % 35 binlere rahat gidecek %20 prim bekliyorum Dowdan sp500 %17 yapabilir.
    Gözü olan bunları görüyor bizim borsa da bu nedenle ralliye çıktı ama nereye emin değilim x100 endex 1365-1700 aralığına gidebilir seçimden sonra..
    Böyle bir sır burada ifşa edilir mi ya, kafayı mı yedin. Senin yüzünden artık hepimiz biliyoruz, hepimiz işin içine düştük. Ya şimdi bizi de uzaktan manyetik dalgalar ile öldürmeye kalkarlarsa bu vebalin altından nasıl kalkacaksın. Hiç mi Allah korkusu yok sende. Hayır her şeyi geçtim kockoca abd nin sırlarını devletler ele geçiremezken sen gelmişsin hisse.net sayfalarında paylaşıyorsun
    Neyse onu bunu boş verde bu ender ile kaya nın hali ne olacak, çok üzülüyorum ikisine de

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    yarışmaya katılan arkadaşlara başarılar dilerimde, olası bir sert satış durumunda bunun alım fırsatı olacağına garanti vermek biraz hayalcilik olmazmı? üstelikte bu kadar özgüvenli bir şekilde konuşmasına rağmen ayakları titrerken. titremezmi diyosunuz? te burada beni bile sallarsınız valla ha bunu derken yükselişin devamı gelemez falan demiyorum. olabilir neden olmasın borsa bu...ama şu saatten sonra artık hop oturtup hop kaldırırlar...
    Garanti versem anlaşma imzalardık bu sadece benim görüşüm

6.  Alıntı Originally Posted by alicavush Yazıyı Oku
    Böyle bir sır burada ifşa edilir mi ya, kafayı mı yedin. Senin yüzünden artık hepimiz biliyoruz, hepimiz işin içine düştük. Ya şimdi bizi de uzaktan manyetik dalgalar ile öldürmeye kalkarlarsa bu vebalin altından nasıl kalkacaksın. Hiç mi Allah korkusu yok sende. Hayır her şeyi geçtim kockoca abd nin sırlarını devletler ele geçiremezken sen gelmişsin hisse.net sayfalarında paylaşıyorsun
    Neyse onu bunu boş verde bu ender ile kaya nın hali ne olacak, çok üzülüyorum ikisine de

gevezelik yapacağınıza 20 gün sabredin

7.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    taze taze yazayım.....6haftalık yukselıs var...en yuksek 118.150.......vazıyet asagıda 112 var.......yukarda 122......durumq gore bu ıkı rakam calısacak.....vazıyet alın ay sonuna kadar.......longcular 122 bekler....ben ve sortcular 112 ve 1100 bakalım ne olacak....bu haftada haftalıklar 115 der gıbı 3 gunde bakalım....
    longcular kazandı...hedef 122 ıdı bugun degdıyse dıkkat edılmelı....
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

8.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    gevezelik yapacağınıza 20 gün sabredin

Sayfa 218/1000 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •