Sayfa 400/1000 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500900 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: Viop - XXVI

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    güvenlik uyarısı bizim ülkeye ama tüm vize işlemlerini durduruyorlar ilginç.
    Seçime günler kala uzunumsu Nemrut fazla kıpra$masın diye..

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    puanlama böyleymiş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Senin gibi kalan taburlara destek gazında reisin.. Yokarda bahsettik.. asdas )
    bilmukabele sayın sensor..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

buna göre kronik hastalığı olanların çoğu 1 puan ile 3 puan arasında kalıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    güvenlik uyarısı bizim ülkeye ama tüm vize işlemlerini durduruyorlar ilginç.
    Buyuk guvenilir rapor diyor.Abd gerginliginden dolayi olma ihtimali var.Rahip olayindan da benzeri oldu

Olay: Türkiye'deki ABD Misyonu, İstanbul'daki ABD Başkonsolosluğu ve potansiyel olarak Türkiye'deki diğer yerler dahil olmak üzere İstanbul'daki ABD vatandaşlarına ve yabancı uyruklulara yönelik potansiyel terör saldırıları ve adam kaçırma olaylarına ilişkin güvenilir raporlar aldı. ABD vatandaşlarının, büyük ofis binaları veya alışveriş merkezleri dahil olmak üzere Amerikalıların veya yabancıların toplanabileceği yerlerde daha dikkatli olmaları tavsiye edilir.

Türkiye tesislerindeki ABD Misyonundaki tüm Amerikan Vatandaşı ve vize hizmetleri (ABD Büyükelçiliği-Ankara, ABD Başkonsolosluğu-İstanbul, ABD Konsolosluğu-Adana ve ABD Konsolosluğu-İzmir dahil) geçici olarak askıya alınacaktır. Randevuları planlanan bireyler, randevularının nasıl yeniden planlanacağına dair talimatlarla birlikte e-posta ile bilgilendirilecektir.

Yapılacak İşlemler:
    Dikkatli olun ve tetikte olun.
    Kalabalıktan kaçının.
    Düşük profilinizi koruyun.
    Çevrenizden haberdar olmak.
    Yabancıların uğrak yerlerinde tetikte olun.
    Güncellemeler için yerel medyayı izleyin
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku

Not: Karadağ'da şirketim ve evim var. Lütfen özelden yazmayın yardımcı olamam. Sadece kendiniz iyice araştırma yapın. İnternet aramalarında blog sayfalarını okuyun. Danışmanlık şirketleri hayal satıp çok güzel söğüşlüyor.

bende bir şeylerin yanlış olduğunu düşünüyordum 3/2 si müslüman ama mübarek günleri hep hristiyan kutlamaları

neyse

teşekkürler dostum
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

bende bu aralar bi terslik var, konyayı sattım tavan..
    uluunu dün sattım bugün yarı tavan yapmış, lokmanı 11.50 civarı sattım bugün 12 yapmış..
    tkfen ve akenerjiden zamanında kurtulmuşuz, tabi yeni bi haber gelmezse..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    İstiyor ABD yaptırımı AB yaptırımı. Ekonomik olarak çok sıkıştı. Kur yükselişini vs. iç siyaset malzemesi yapacak. Maalesef.
    Daha ziyade daha yüksek faizle borçlanmamızın yolunu açıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 400/1000 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •