Sayfa 467/1000 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567967 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: Viop - XXVI

Viop - XXVI

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    ermenistan fakir bir ülke ama lobileri çok güçlü...bu ilginç bir durum gerçekten...yahudi lobisini anlarım dünyanın önde gelen iş adamlarının yahudi olduğu söyleniyor v.s. ama bu ermenilerin lobi gücü nereden geliyor onu anlamıyorum...
    Organizeler ve doğru yere dükkan açmışlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    ermenistan fakir bir ülke ama lobileri çok güçlü...bu ilginç bir durum gerçekten...yahudi lobisini anlarım dünyanın önde gelen iş adamlarının yahudi olduğu söyleniyor v.s. ama bu ermenilerin lobi gücü nereden geliyor onu anlamıyorum...
    Ermenilerin bir de gerçekten işi gücü Türkiye diplomatlarimizi katletmek için örgüt kuran bir topluluktan bahsediyoruz. Varlıklarını sürdürmek birbirleri ile birarada kalmak için ortak paydaları Türk milleti.
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Lobisinin güçlü olması ile büyük felaket zamanı Amerika’ya kaçıp ATM nin mucidi olmasıyla ilgisi var mı .

Belki de kaçmasına sebep olmasak ATM yi buradan üretip Dünya finans merkezi biz olurduk

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Olamazdık, kalmaları için ortamı sağlasak dahi coğrafya kader olurdu evlenir çoluğa çocuğa karışır giderdi.

MIT mezunu hocam vardı adam Türkiye'de zaman hızlı akıyor ilginç şekilde ABD de başardığımın yarısını burada çıkaramıyorum derdi. Artık sebebi nedir bilemiyorum.

Şunu da söyleyeyim Ermeniler ülkenin içinden kendi ülkesini çıkartmak istedi gitti Azeri ile de kavgalı adamlar milliyetçiliği irkcilik olarak yapıyor savaş çıkartıyor kaybedince soykırım. Çıkartma kardeşim 1000 sene Türk hakimiyetine yaşamışsın diline dinine dokunulmamış artık hakim ben olacağım Rusya arkamda Amerika arkamda dersen böyle 200 sene ağlarsın vatanından yurdundan olursun. Adamlar dio ki biz önce geldik turkler defolsun gitsin. Ya sen ya ben dio yani. Kusura bakma o zaman gücü yeten kalır yetmeyen gider yani.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Viop - XXVI

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Organizeler ve doğru yere dükkan açmışlar.

Dükkan onlara gelmiş sanırım .

Oniki havariden iki tanesi Ermeniler arasında yayma maksadıyla gönderilen bir millet olmuşlar ve Kayserili bir papaz tarafından kralın ilk kez resmî din olarak iseviliği tanıyan devlet olmasını sağlamış .

Evenjelistlerle bünün bağlantısı var mıdır bilemem tabi .

Ama hiçbir mezhepe bağlı değiller kilise olarak oda ilginç mesela

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Dükkan onlara gelmiş sanırım .

Oniki havariden iki tanesi Ermeniler arasında yayma maksadıyla gönderilen bir millet olmuşlar ve Kayserili bir papaz tarafından kralın ilk kez resmî din olarak iseviliği tanıyan devlet olmasını sağlamış .

Evenjelistlerle bünün bağlantısı var mıdır bilemem tabi .

Ama hiçbir mezhepe bağlı değiller kilise olarak oda ilginç mesela

Kaliforniya yerine amerikanın gariban eyaletlerine göçselerdi bu kadar güçlü olacaklarını düşünmüyorum

O egeli ben değilim

5.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Kaliforniya yerine amerikanın gariban eyaletlerine göçselerdi bu kadar güçlü olacaklarını düşünmüyorum

Belki de hiç gitmeseler orası böyle olmayacaktı butterfly effect

6. Hafta sonu trafiği fransa ile atışmalar gerçi konu sadece Türkiye-fransa arası ilişkiler değil fransanın islamiyete karşı negatif yaklaşımları tüm ülkelerle arasını açıyor.Bu onların sorunu kendi düşen ağlamaz derler..S- 400 konusu Türkiye bu konuda haklı F-35 lerin Türkiyeye verilmemesi bunlar iyi şeyler değil , belki de Türkiyenin geç bile kaldığı konu incirlik üssünün kapatılması olabilir.Cumhurbaşkanımız gayet güzel cevap verdi yaptırım felan vakit kaybetmeyin neyse yapın dedi Türkiye bu konuda haklı ki böyle konuşabiliyor.Bu tür olayları yaşadık ama sevindirici haber Azerbeycan ermeni ateşkes anlaşması bu gelişme borsaya pozitif olarak yansıyacaktır.Türkiye bu konuda tarafsız bir politika izledi başarı Azerilerindir Türkiyeye çamur atmaya bulaştırmaya çalıştılar ama gerçekler doğrular yalan söylemez derler.Genel görüşüm abd seçimleri sonuçlanıncaya kadar yatay 1200 üzerinde tutunma çalışmaları devam edecektir.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

ne yatayı ne Azerbaycan'ı?
    3 kasım geçmeden ya kenardan izlenir, ya da short açılır. Fena bir satış yapacak bunlar bence, 130.800 geçmiş ya son işlem, bunlar bir 115 yapar. cuma kapanışına kadar o 115 bir görülür sanki.

8. Donald J. Trump (@realDonaldTrump) Tweetledi: Congratulations to Armenian Prime Minister Nikol Pashinyan and Azerbaijani President Ilham Aliyev, who just agreed to adhere to a cease fire effective at midnight. Many lives will be saved. Proud of my team @SecPompeo & Steve Biegun & @WHNSC for getting the deal done!
    https://twitter.com/realDonaldTrump/...560132097?s=20

Sayfa 467/1000 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •