Sayfa 620/1000 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: Viop - XXVI

1. Dolar çıkmış,borsa düşmüş...öyleyse artık mandacılara oy vereyim bari...komiksiniz.

Dolar 5.80 lerdeyken 1 dolar = 1 Halkbank gelin size bir tavsiye vereyim dolar sat halk al diyenler Twitter da hala üstad..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    dolar endeksi kaynaklı bir yükseliş.
    bize özel çok şey var ama
    bize özel bişi olduğunu düşünmüyorum.
    14 haftadır mı özel bi şey yok? 21 senedir böyle bir durum olmamış!!

4.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    dolar endeksi kaynaklı bir yükseliş.
    bize özel çok şey var ama
    bize özel bişi olduğunu düşünmüyorum.
    Bu zekada oldugun icin hala onu savunuyorsun
    Dxy bugun daha yeni tepki yapti aylarin en dibinden

Zeka yok akil yok kirintisi dahi yok

Sonra bana kiziyor diyor

5.  Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    6,85 seviyesinde 1 ay süreyle sabit tutularak ülkeden çıkmak isteyen yabancı yatırımcıya kısmen ucuz sayılacak seviyeden dolarları verildi.
    adam zaten borsadaki kağıdı çok ucuza satmış yani fazla kar etmemiş. hatta zarar yazmış.
    bir de üstüne pahalı dolar alıp alıp ülkesine giderse bir daha o yabancı ülkeye gelmez.

haliyle adamı ülkesine gönderdirken uygun bir dolar kuru ile maliyetlendirmek gerekiyordu. ve 6,85 seviyesi 1 ay öyle tutuldu.

benim o dönemden çıkardığım sonuç bu. yanlışım varsa ya da eksik ise tamamlayın
    Tam aksine faizler gereksiz anlamda düşürülerek mütahit cuntasına gerek ellerindeki stok gayrimenkulleri erittirerek gerek kredi çekerek bedavadan dolara geçme fırsatı sunuldu.
    https://twitter.com/boldpilot7771
    Yazdıklarım ve paylaşımlarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. iğreniyorum bu trollerden dxy yuzunden dolar gidiyormuş .ssen bizi senin gibi 70 iqlu troll sandın sanırım.Yazıklar olsun batırdılar memleketi
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

7. hükümet yabancının borsa ve dibs den çıkıp bu fiyatlardan dolar alıp gitmesini de istiyor gibi. Bizim fakirleşmemiz çok önemli mi değil anlamakta zorlanıyorum.
    Mantıklı bir şey bulamıyorum bu rahatlığa.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Dxy yükseldi dolar yükseldi diyenler grafiklere ve dxy trendine bakıyor değil mi?

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 620/1000 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •