Sayfa 657/1000 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707757 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 5,249 - 5,256 arası.

Konu: Viop - XXVI

1. keşke yunan galip gelseydi kadir'i şakşaklayanlara tek bir laf edemeyenler
    konu fransa olunca milliyetçi kesiliyorlar, badeleri yalamaya devam..

2. Millet ekmek alamiyor fransız mali alacak para mi var
    Ben hayatimda lacoste almadim bir tshirtu 300 tl

Hermes çantamız olsa yakalim

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Bugün Cumhuriyet Bayramı .Ah şu Suriyelilerden nefret ettiğiniz kadar bir de guneyimizi işgal eden katliam ve tecavüzler yapan Fransa'dan kin ile nefret etseydiniz
    Suriyelilerden nefret ediyorum hepsi ülkelerinden kaçmış buraya gelmiş bizim devketimize sırtlarını vermiş bugüne kadar en az 50 milyar doalrımızı yemiş. Ülkemizde çalışan asgari ücretilerÄen daha az para alıp bizimkileri işsiz bırakan her biri kendi ülkesine ihanet edwn vatan hainleri. Herbiri burada 5 yılda 3 er çocuk yaptılar. 100 yıl bu ülkede yaşasınlar nüfusta bizi geçecekler. Kendi ülkelerinde savaşmayıp buradq bizi sömürüyorlar suriyelileri yalayacamıza kendi vatandaşımızq hayrımız olsun. Suriyeye hqyransqnız siz oraya gidin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Kartaymaz Yazıyı Oku
    Bak oku ikigözüm koymuş benim aklımda esen kalmış eren holding %100 Türk firması eros çamaşırlarının sahibi bunlar altında onlarca Türk ve yabancı tekstil firması var sen lacosteyi boykot edelim derken ülkenin en eski tekstil firmaları arasında yer alan bir firmayı batırmaya çalışıyon dava açmazsan ve gelip bu firmaları neden protesto ettiğini açıklamqzsan yazdıklarını yutarsan herşeyi sayacağım sana
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Millet ekmek alamiyor fransız mali alacak para mi var
    Ben hayatimda lacoste almadim bir tshirtu 300 tl

Hermes çantamız olsa yakalim
    Ne 300 ü arkadaş dün 1 gömlel aldı 1.100 2 tşört aldı 600 er tl mal çok kaliteli ama o fiyat verilmez kaz tüyü ince bi mont 2.800 hermes çantayı alan kim bilmem

6. Fransa mallarini boykot edelim
    Hermes canta 50 bin dolar

https://www.google.com/amp/s/www.cum...ndemde-1776220

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Önce 26470 bir kırılsın bakalım.
    Sonra o
    onemli bir nokta degil orasi

bugun en gec yarin o seviyenin epey altinda olur

yatırım tavsiyesi degildir

Sayfa 657/1000 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri