Sayfa 71/1000 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 561 - 568 arası.

Konu: Viop - XXVI

1. Tesvik fed powell yetisssss
    40 hatim indirsek gece gunduz dua etsek bu fed in hakkini ödeyemeyiz

2. Munchin trump
    Harmaniz beee gonder su tesvigi

3. TAP hattı Kasım'da İtalya'ya gaz verecekmiş.

Bu arada.
    Türkiye'de elektrik üretip Avrupa'ya vermek karlı olabilir mi acaba.
    KDV, ÖTV vs olmadan ihraç amaçlı elektrik üretimi ilginç bir alan olabilir. Al ya da öde vs yükümlülükleri azalabilr.

>>>>>>>>>>>>
    https://mc2haber.com/fosil-yakitlar/...vermeye-hazir/

Azerbaycan’ın “Şah Deniz- II” doğalgaz sahasından Avrupa piyasasına doğalgaz taşıyacak Trans Adriyatik Doğal Gaz Boru Hattı (Trans Adriatic Pipeline/ TAP)’nın inşaatı 4,5 yılın ardından tamamlandı.

TAP tarafından yapılan açıklamada; inşaatın başlamasından bu yana yaklaşık dört buçuk yıl sonra, Trans Adriyatik Boru Hattı’nın büyük ölçüde tamamlandığı açıklandı. TAP Boru Hattı, Yunanistan-Türkiye sınırından Güney İtalya’daki boru hattı alım terminaline kadar doğal gazla dolduruldu.

TAP şu anda ticari operasyonların başlatılması ve bitişik iletim sistemi operatörü (Transmission System Operator /TSO) ile uyumlu olarak piyasaya kapasite sunmak için hazırlıklarını tamamlıyor. TAP Boru Hattı ile Puglia’daki (İtalya) Snam Rete Gas’ın doğal gaz iletim sistemi arasındaki Ara Bağlantı Noktasının 2020 Kasım ortasına kadar tamamlanması ve gazı nakletmeye hazır olması bekleniy
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. 1303 flat bugünü az da olsa karla kapattık şansa.

5. 1298 (8 günlük ortalama) üstü kaldıkça short bana göre hala tehlikeli ve erken

6. Once soguk gelıyor ama gırınce alısıyorsun...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

dolar bugünü 7.95 üstü kapatacak gibi.

8. Ipeke de fulledim 12.85 maliyetle, toplamda maliyeti 4 liraya filan düştü ta o zamanlardan taşıyorum 5 liraya almıştım kadere bak. .

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 71/1000 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •