Sayfa 79/1000 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 625 - 632 arası.

Konu: Viop - XXVI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,472

2. Bazen hisse ucuz oluyor yatırımcı giriyor ama traderlar da giriyor, biraz aşağı gidince stop loss olarak onlar satıp yeni bir düşüş dalgası başlatıyor.

Yatırımlık hissede az alıp o fiyatın altında uzun süre almamak lazım.

Muhtemelen bankalarda ve diğer ucuz hisselerde yeni bir satış dalgası bu yüzden olabilir diye düşünüyorum.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Eski santrallerin verimliliği düşük, bir santral lisansı iptal başvurusu yapmış.

Gazdan ümit kesmiş de olabilirler.

>>>>>>>>>>>>
    Alarko Holding bağlı ortaklığı Altek Alarko'nun aktiflerinde yer alan Kırklareli Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali için EPDK'ya lisans iptal başvurusu yapılacağını duyurdu.

Şirket, KAP'a yaptığı açıklamada, Kasım 2018'den beri ekonomik sebeplerle elektrik üretimi durdurulmuş olan santralin kapatılmasının Alarko'nun faaliyet sonuçları üzerinde etkisi olmayacağını belirtti.
    Tam da doğal gaz keşif haberi varken.... Çok ilginç...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Duvara dayanmış saksıları sırf rant için savunanlar, şu olay için tek kelime yazmaz. Vatan hainliği ile eşdeğerdir o ormanların yok edilmesi.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Peki bu adamlar nasıl bu alanı imara açabiliyor? İBB vermiyordur her halde? çevre bakanlığı mı verdi ki acaba?gerçi pandemi döneminde resmi kayıtlarla 100 den fazla sağlıkçı vefat ederken,binlercesi hasta olurken ek ödeme sadece imam kadrosuna %100 arttırıldı,o bile sorulamadı,bende neyi dert ediyorum kendime,fazla sorarsan,ketocu,ütücü,dış minnak olursun...

5.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Tam da doğal gaz keşif haberi varken.... Çok ilginç...
    Elektirkte kapasite fazlası var, özellikle doğalgaz santrallerinde. Toplam kurulu güç 93 bin Mw, peak tüketim 45 bin MW.

ENKA kabaca toplam 4 bin MW gücü olan 3 santralini kapamış, AKSEN Antalya arada üretim yapıyor. %62 verimlilik altındakiler muhtemelen kurtarmıyor.

Aralık vade SHORT devam ........

gittikçe düşüş yer ediniyor

Alıntı Originally Posted by ZigZag Yazıyı Oku
    Aralık vade SHORT devam ........

uyduruk haberler üfürerek çalkantı yapıyor, sonu yakındır elbet

düşük kaldıraç ve bekleyecek sabrınız olmalı, yoksa her esen yelde tersde kalınır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
     Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Bugun ku vaka sayisina 8500 diyorum
    En az 21.000 viso
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

8. Şöyle bir haber geçti
    >>>>>>>>>

https://www.matriksdata.com/website/...ri-ile-anlasti

...
    Güneş enerjisi yatırımlarının kendini amorti etme süresinin ortalama 4-5 yıla kadar indiğini belirten Göktekin şöyle devam etti: “GES yatırımlarının kendini sekiz on yılda amorti ettiği dönemler artık geçmişte kaldı. Şu anda özellikle Akdeniz, İç Anadolu, Batı Anadolu gibi bol güneşli bölgelerde, ticarethanelerde 3 ila 4 yıl, sanayi şirketlerinde 4 - 4.5 yıl arasında geri dönüş sağlanıyor. Bu yüzden GES yatırımları firmalara giderek daha cazip geliyor.”

...

Sayfa 79/1000 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •