Sayfa 950/1000 İlkİlk ... 450850900940948949950951952960 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,593 - 7,600 arası.

Konu: Viop - XXVI

dax vadeli -0,70 aşağıda..
    sabah şöyle -1.000 yeter..sonra -2 ila -3.000

2.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Biden ,Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Onu darbeyle değil seçimle devireceğim"

Bunu görevde dedigi anda 5-7 puan oy verir akp ye
    Fellik fellik krizi fatura edecegi keriz arıyor bu kosa kosa gelecek gibi
    Onlar anlaşır sen uyma onlara , bak yanındaki ortağına ne ipler , ne hakaretler edildi ama şuanda beraber yürüyorlar

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    bu hafta 7.000 puan yükselen bir vob var. belki geri çekilme olur-olmaz onu kimse bilemez.

ama kanımca orta vadeli yön yukarı.12 ekimdeki noktanın(vob) bu sene içinde(2 ay da) görülmesini beklerim.12 ekimde VOB noktasını katil tekrar olay mahalline döner mantığı gibi.

benim poz. beni bağlar.zaten trade maçlı short yapmadan long-flat gidiyorum.

(sabah ki 128300 short,127300 kapanma;oldu.ama bunu gerçekleştirmediğimi ifade ettim.sadece kuvvetli bir anlık short sinyali olduğundan yazdım.)zaten poz. kar ile kapanmış olurdu.)

dolarda hedef 8.50 di.bunu 8.15 i geçince yazmıştım.dolar 2 gündür 8.5xxx den aşağı yuvarlanıyor.dojiler oluşuyor.dikkatli olmak lazım.

küresel bankacılık sektörü için alış tavsiyeleri var. ,bizim leşler de hareketlenirse, yakıtı dolar olmalı.

iddialaşmam.herkes kendince haklıdır.herkesin argumanı kendince doğrudur.

stoploss çok önemli..ha burası ha burası derken ;dönülmez akşamın ufkuna yelken açmakta var.genelde en sert darbeler belli uzaklaşmalardan sonra gelir.
    vadeli 15 dakkan ne alemde? sat üretmedi mi daha?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,584
     Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    vadeli 15 dakkan ne alemde? sat üretmedi mi daha?
    vadeli 15 dakika 1260 den beri alda..oradan longladım..hala al devam ediyor.sat derse poz. kapatırım..ama al derse tekrar long olurum.özellikle 30-40 gün böyle devam ederim.

long-flat devam...şöyle bakınca yarın ve cuma geri çekilme olacak gibi(tüm emaların hemen üzerinde ama kesişim yok.ve haftalık 70 puan artımız var)..

.bu tür terkedilmiş bebek for. buna benzer hareketler var.

valla bu yorumlarımı takmadan direk sisteme uyarak long-flat gidiyorum..sonuçta yorumlar tutmayabilir de.en azından bir senaryo var.

zamanı gelince short da olurum.ama trade amaçlı değil.trent bazlı.ama şimdi değil.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

5. Millet nevada da sayım başladı. Biden önde ama fazla fark yok. Seçimin galibini nevada belirleyecek

6. Valla hocam ben seni takip ediyorum... sistemin sinyallerini lütfen paylaş burada...cok kral sistem yapmışsın bravo vallahi...
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    vadeli 15 dakika 1260 den beri alda..oradan longladım..hala al devam ediyor.sat derse poz. kapatırım..ama al derse tekrar long olurum.özellikle 30-40 gün böyle devam ederim..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,584
     Alıntı Originally Posted by altnygt Yazıyı Oku
    Valla hocam ben seni takip ediyorum... sistemin sinyallerini lütfen paylaş burada...cok kral sistem yapmışsın bravo vallahi...
    sistemlerin geneli trade işlemlerde long-flatte çok başarılı olur.enflasyon,büyüme ve otoritelerin shortu sevmemesi ve bu yönde kural koymaları vs. gibi nedenlerle borsalar ın doğası longtur.belki de bundan.

shortta çok hızlı ve güzel para var.ama kanımca trentte shortta çok para var..en azından ben shortta tradede para kazanamıyorum ama trentte olur.yılda 2 defa kuvvetli short olabiliyor.hem de kısa zamanda 15.000 ve üzeri puan.(mevsimsellik,rekor aps. ve diğer argumanlar)

bu genel prensipler sayesinde vob tarihimin en istikrarlı ve kazançlı yılı oldu.burada istikrar önemli.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

8.  Alıntı Originally Posted by borsa1978 Yazıyı Oku
    Millet nevada da sayım başladı. Biden önde ama fazla fark yok. Seçimin galibini nevada belirleyecek
    Gelismis bir eyalet galina nevada las vegas icerisindemis
    Trump a oy cikmaz ordan bayburt gibi yerler lazim

Sayfa 950/1000 İlkİlk ... 450850900940948949950951952960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •