Sayfa 663/1000 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 5,297 - 5,304 arası.

Konu: Viop - XXVI

İtalyaya boykot dendi
    Hollandaya boykot dendi
    İsraile boykot dendi
    Rusyaya boykot dendi
    Abd ye boykot dendi
    Çine boykot dendi
    Vatandaş dolar yaktı
    portakal bıçakladı
    Sokaklara cola boşalttı hatta cola yerine fanta içti
    Çinli diye koreli dövdü
    Çin lokantası yazıyor diye malatyalı adamın dükkanı yerle bir etti

Devlet ne yaptı sadece seyretti
    Boykot vatandaşın işi olamaz devlet boykot edecek ilişi ilişkileri asgariye indirecek vatandqşı organize edecek
    Yoksa vatandaşın insayatifine kalan boykotlarda gülünç duruma düşüyoruz.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Fransa ın kendi içindeki kriminal davadan bana ne, bir Fransız başka bir kaç Fransızı kesmişse bana ne. Kendi besledikleri köpekler gelmiş kendi bacaklarını ısırmış, beslemeselermiş. Dünya üzerindeki radikal İslam gruplarına silah ve techizatı ben mi sağlıyorum sanki. Işide on binlerce militanı ben mi sağladım. Libyada radikalleri silahlandırıp kaddafiyi ben mi linç ettirdim. Benim ülkemde pkk insanları bombalarken fransızlar benim için çok mu üzülüyordu, pkk nın Avrupa'daki belkide en sağlam kalesi destekçisi fransa değil mi. Adamlar bugün ki zenginliklerini afrikalılara yaptıkları katliam ile elde etmedimi, onları köleleştirmedi mi.
    Ancak bu demek değil ki boykotu destekliyorum. Boykot dediğiniz şeye sadece gülüyor, günlerdir d..şak geçiyorum.
    Neyse boş verin bunları, en fazla bir iki seneye kalmaz hatta aya kalmaz bunların hepsi unutulur gider. Sizler burada bir birinizi üzdüğünüzle kalırsınız. Fransa da ölen öldüğüyle, öldüren öldürdüğüyle kalır.
    Fransa aklınca karikatür olayını fırsat bildi ve dinler arası savaşın kapısını tekrar araladı, hesaplayamadığı şey savaş bu defa orta doğuda değil kendi topraklarında kendi vatandaşlarınca başlatıldı.
    Belki bizi yönetenler Fransanın halinden ders alır ve başta suriyeliler olmak üzere ülkeden biran evvel gönderirler, yoksa çok sürmez bizim çoluğumuz çocuğumuz da aynı sorunları yaşayacaklar, çoluğunun çocuğunun istikbalini düşünmeyen suriyelilere destek vermeye devam edebilir tabii, yada çoluğu çocuğu olmayan.
    Bu arada bugün fransayı destekleyenler yarın fransa ile düşman olacak, bugün fransaya düşman olanlar yarın fransızlar ile dost olacak, bu devran hep böyle döner gider.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Suudi Arabistan'ın Türk mallarına ambargosunun Meclis'te tartışılması için verilen önerge, AKP ve MHP oylarıyla reddedildi.

4. Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun,
    fakirler

demli bi çay,
    bi de zimit,
    ohh miss.

altın kritik eşiği geçti bana göre.
    17xx beklerim onzda.
    10 gün içinde.
    zatanik imza
    1666 görürsem
    dalarım paçadan.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Değil ama kelle kesmekten küfür etmekten yakarım yıkarım demekten daha mantıklı
    Fransa nüfusu çok yaşlı,Fransa'nın çözmesi gereken başka sorunları var.
    Kelle kesmek insanı öldürmek için vicdanen kötü 1 tercih.(giyotin vb.leri de)

yani böyle bir ihtimal var.
    dolar saatlik

tabii şu anda hiç olacak gibi durmuyor.
    bu teknik sadece
    düşerse alrım.
    düşmezse cehenneme kadar yolu var.

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    onemli bir nokta degil orasi

bugun en gec yarin o seviyenin epey altinda olur

yatırım tavsiyesi degildir

Hocam tr bankalar hakkında ne düşünüyorsunuz...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,584
    öğretmenin öldürülmesi çok kötü ve herkese zarar verecek bir eylem.

ama şu KAFA KESİLMESİ olayı tam ABD filmi kıvamında.öldüren katil sokağın kenarında bıçaklamış(bazı kaynaklar evinde diyor ama polis hemen saldırganı öldürdüğüne göre sokakta olmalı,evine girmek zaten ayrı konu), olay bu.

katil işi yok görgü tanıkları varken bir de kafa mı kesecekti..olayın daha sansasyonel olması için bu ayrıntı,islamifobiyi tetiklemesi için söylenmiştir.

öldürme var ama kafa kesme işi aklımızla alay etmek ve olayı maksatlarına hizmet edip yapacakları hakaretleri daha meşru hala getirmek için uydurulmuştur.

komplo filimlerinde bu tür kamooyu desteği almak için yapılan çok söylemler var.

ha..sonuçta cinayet işlenmiş.o kesin.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Sayfa 663/1000 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •