Sayfa 762/1000 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812862 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 6,089 - 6,096 arası.

Konu: Viop - XXVI

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Borsayla fazla uğraşmamalı.
    Hobi olarak takılmak en güzeli..

Hırslı olup sürekli kazanacağım
    Diyenlerin aklıda gidiyor, parası da...

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by ZigZag Yazıyı Oku

yahu o ne komik şey ....... altına takoz koyun da yuvarlanmasın bari
    Çok sevimsizsiniz.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gazeteci İsmail Saymaz, sosyal medyada ‘Bahçeli koronavirüse yakalandı’ iddiasını iki MHP’li yöneticiye sorduğunu ve “Genel başkanımız bugün genel merkezimizdeydi. Gayet sağlıklı. Bu iddia tümden asılsız†yanıtını verdiğini aktardı.

BU hafta borsada yön belirlenir artık,zira biçok belirsizlik ortadan kalkıyo ;abd seçimleri,fed kararı , enflasyon verisigibi
    hareketli bi hafta olacak...

4. ABD saatleri geri mi aldı vadeli açılmadı...

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    bizim çocuğun okulu açılıyor planlamaya göre perşembe cuma gidecekmiş okula...göndermeyeceğim...1 hafta 10 gün içinde hocanın anlattığı dersi evden dinleme şansı olacak dedi öğretmeni o şekilde idare edeceğiz artık o 2 gün...zaten isteğe bağlı gönderip göndermemek...diğer 3 gün zaten online eğitim devam edecek...
    Sakın gönderme benimkide 2. Sınıfta 31 kişilik sınıfta 26 kişi gönderdi 5 kişi göndermedi zorla eşimi ikna ettim geri kalmasın derslerinden diye ısrar etti bak 15 gün sonra bekle göreceksin dedim ve şuanda 17 kişi gönderiyor 14 kişi göndermiyor 1 ay sonra kimse göndermeyecek çünkü kışın daha kötü olacak öğretmen bile diyor burnu akan öksüren gelmesin diye sayı iyice azalıyor

Online eğitim olur eninde sonunda gider zaten

6. Petrol çok fena düşüyor, Dow da ki bu fiyatlama pek seçim fiyatlaması değil gibi geliyor bana ama hadi hayırlısı.
    Sanırım seçimi truva atı gibi kullanıyorlar, piyasayı seçimden sonra her şey güzel olacak havasına sokmak istiyorlar sanki

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Akp kardemir e de coreklenmis varlik fonuna devrolur yakinda
    Babacan ilk isimiz varlik fonunu kapatmak olacak

8. Yabanci bu sebepten fiyata bakmaksizin kaciyor akp gidene kdr tek bir hisse dahi almak cok riskli

Sayfa 762/1000 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •