Sayfa 255/1000 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355755 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: Viop - XXVI

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    DOLAR_ bakış açısı aynı olunca oymuş buymuş farketmediği için, ben DOLAR IN 7.83. 90 a kadar gevşemesini normal karşılarım ama burasının kırılması gevşemenin devamına neden olur diye düşünmüyorum öyle olacağını sanıyorum...
    7.85 de ne var bilmem ama ben buranın 7.85 in kırılmasında onu düşünürüm.
    hemem hemen ayni zaten.
    bugünde düşerse bayağı düşer

2. Yabancı pay sahipleri arasında Almanya ilk 10 a girmemiş, Fransa ve İtalya'da öyle

İsviçre'den de ilk 10'a giren yok.

Norveç'den 15 yatırımcı 4,7 milyar TL portföye sahip

6 tane Katar uyruklu yatırımcı 106 milyar TL lik portföye sahip. (QNBFB ve QNBFL olabilir)

Türkiye'de yerleşik 4837 yabancı yatırımcının portföyü 9,8 Milyar TL.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. BIST trade piyasası deniyor. Trend olmuyor. Trend olur ise satan da bekler, alan da bekler çok hacim olmaz.

Alanı aldığına satanı sattığına pişman ederek güzel hacim oluşuyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    7.85 de ne var bilmem ama ben buranın 7.85 in kırılmasında onu düşünürüm.
    hemem hemen ayni zaten.
    bugünde düşerse bayağı düşer
    bende dolar üzerine oynamış olsam her düşüşü fırsat bilir toplarım. her düşüş derken ne kadar düşer oda muamma..

bir ara viop yazmayı düşünmüştüm ama bakalım boşunamı yazacağım diye viop kapanış fiyatı şu doğrumu diye zarf atttım. baktım o.ooo tınlayan yok. aslında viop izleme, analiz etme, olanağı sağlamıştım. onun için akşamdan yazayım bişey olmaz hem eğlenirim, hem vakit geçer, diye düşünmüştüm öylece kaldı. eee.. ne oldu sanki bir yerimmi eksildi... emekli çok olunca, kenardan izleyenlerde viop cu olmadığımı düşünce her halde sen ne anlarsın viop tan olduğu için öyle oldu... döktürürdüm valla yemişim viop nu... böyle diyorum diye kendimi kasmak için yazmıyorum. bunu açıklıyorsam eğer benim için olay bittiği içindir. değilse anlamı zaten o olurdu... amaan laf olsun diye yazdım işte... ama şunuda söyleyim siz ne kadar kasıldıysanız bende o kadar kabuğuma çekiliyordum. yoksa iki satır piyasa al oldu, sat oldu, demek çokta zor bir şey dedğildi...
    Son düzenleme : karar_anı; 21-10-2020 saat: 04:06.

Eveet sökülün bakalım paraları dendi sanki herdaim gibi..

Nassı herkes ??...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    iyiyiz sensör...sen nasılsın? afiyettesindir inşallah...

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Nassı herkes ??...

Sayfa 255/1000 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •