Sayfa 735/1000 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 5,873 - 5,880 arası.

Konu: Viop - XXVI

bizim toplum olarak 'bug' imiz gereğinden fazla duygusal ve kraldan çok kralcı ve dahi en çok ben üzüldüm en çok ben sevdim en çok ben , ben ,ben ben..
    ortadaki durum için elinden gelen sadece dua edebilmek ve ilerleyen günlerde hesap numarasına para gondermek..
    bundan başka elinden gelen herhangi bir şey olmadığı için hayatın normal düzeninde devam etmesi gerekiyor..
    yapacak veya yapabilecek herhangi başka birşeyin yok..!
    kimin ne kadar üzüldüğü veya uzulmedigi seni alakadar etmez ,kimsenin elinde uzuntuolcer yok..
    bak yine söylüyorum :
    akşam yemegini veya sabah kahvaltisini yapmayan var mı aramızda..
    üstte üzüntüsü diline vurmuş ve dolarla ilgili bı nicki olan vatandaş gelip millete üzüntünün nasıl yaşanması gerektiğini anlatmış , abd para birimi üzerinden nick alıp bu tarz talkinlar vermek ironide nirvanaya varmakla eş benim için..
    hayat devam ediyor , hayat durmuyor kardeş, senin idrak edemedigin şey bu..
    muhtemelen elinde olan uzuntuolcer aletin ile sana mutluluklar, üzülmek yerine binayı yapan/ruhsat veren/ onaylayan a dan z ye tüm birimleri kişi ve/veya kişileri hemen gözaltına alıp haklarında 'kasten adam öldürmek' ten dava açarsan bir dahaki sefere üzülmezsin..

neyse ;
    sığ insana laf anlatılmaz ya , biz yinede bir deneyelim..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Dedi nicki Savaş olan müteahhit.

Tüküreceğin zaman kafanı 90 derece açıyla gökyüzüne tut sonra ağzını kapat ki cuk otursun.
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    bizim toplum olarak 'bug' imiz gereğinden fazla duygusal ve kraldan çok kralcı ve dahi en çok ben üzüldüm en çok ben sevdim en çok ben , ben ,ben ben..
    ortadaki durum için elinden gelen sadece dua edebilmek ve ilerleyen günlerde hesap numarasına para gondermek..
    bundan başka elinden gelen herhangi bir şey olmadığı için hayatın normal düzeninde devam etmesi gerekiyor..
    yapacak veya yapabilecek herhangi başka birşeyin yok..!
    kimin ne kadar üzüldüğü veya uzulmedigi seni alakadar etmez ,kimsenin elinde uzuntuolcer yok..
    bak yine söylüyorum :
    akşam yemegini veya sabah kahvaltisini yapmayan var mı aramızda..
    üstte üzüntüsü diline vurmuş ve dolarla ilgili bı nicki olan vatandaş gelip millete üzüntünün nasıl yaşanması gerektiğini anlatmış , abd para birimi üzerinden nick alıp bu tarz talkinlar vermek ironide nirvanaya varmakla eş benim için..
    hayat devam ediyor , hayat durmuyor kardeş, senin idrak edemedigin şey bu..
    muhtemelen elinde olan uzuntuolcer aletin ile sana mutluluklar, üzülmek yerine binayı yapan/ruhsat veren/ onaylayan a dan z ye tüm birimleri kişi ve/veya kişileri hemen gözaltına alıp haklarında 'kasten adam öldürmek' ten dava açarsan bir dahaki sefere üzülmezsin..

neyse ;
    sığ insana laf anlatılmaz ya , biz yinede bir deneyelim..
    Şimdi bu saygın iş adamını sorumlu tutmak için kum verdiği binaların yıkılması mı gerekiyor ?

1970'li yıllarda İstanbul'un Anadolu yakasında yapılan yapıların büyük bir kısmına inşaat malzemesini ben sattım. Kumları Marmara Denizi'nden demirleri hurdadan çektik. O zamanın şartlarında en iyi malzeme buydu. Sadece biz değil tüm firmalar aynı şeyi yapıyordu. Deprem olursa İstanbul'a ordu bile giremez, ölen şanslıdır" itirafında bulundu.

https://www.google.com.tr/amp/s/www....aflar-12313392

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

İnsanların ölümünden para kazandığın için sevinen zavallısın. Yine kazan göbek at ama insan utanır be utanır. Edep yahu.

Kişi kendinden bilir, işi. Herkesi kendi gibi sanana denir. Edep edep çatır çatır ez paraları. Edep edep.
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

5. Vincle tutulan binanin altindaki kolonlari bim kesmis
    Iyi bir sopa gelmeli bim e

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Şimdi bu saygın iş adamını sorumlu tutmak için kum verdiği binaların yıkılması mı gerekiyor ?

1970'li yıllarda İstanbul'un Anadolu yakasında yapılan yapıların büyük bir kısmına inşaat malzemesini ben sattım. Kumları Marmara Denizi'nden demirleri hurdadan çektik. O zamanın şartlarında en iyi malzeme buydu. Sadece biz değil tüm firmalar aynı şeyi yapıyordu. Deprem olursa İstanbul'a ordu bile giremez, ölen şanslıdır" itirafında bulundu.

https://www.google.com.tr/amp/s/www....aflar-12313392

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    şu aciklamayi herhangi bir avrupa ülkesinde yapamazsın..çünkü o şekilde bina yapmana müsade etmezler , adamın değil anasını yedi sülalesini operler..
    şimdi yıkalım bı daha yapalım diyor , TOKİ tüm rantı ustlenmesin bize de mama diyor..
    işte ülkemizin en ünlü muteahhitinin vizyonu ve misyonu bu kadar..
    /
    depremler fakirleri öldürür kardeş , zenginleri değil..onun için az ötede ulu..
    üç kuruşluk sığ ve aptal fikirlerini de kendine sakla..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

7.  Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    Tek tek alıntı yapmayacağım.

Buna tecrübe denir diye deprem olduğunda çimsa aldığıyla övünen mi ararsın...

Geçmiş olsun diyemeyen zihniyetin baş örtülü bacılar denince kuduza dönenleri mi ararsın...

Üzülmüş gibi yaptığımı iddia edip bir önceki mesajında üzüldüm ama çimentodan tavan yaptım diyenin suratıma aslında kendi suratına tükürenini mi ararsın...

İnsan müsvetteleri demek isterdim ama insan olsaydınız.
    Bak ben alıntlıyorum. Evet buna tecrube denir insan musvettesi lafını sana iade ediyorum iq yoksunu adam. Benim msjımın yukarısında midesi bulanan arkadaşa yazdım onu. Ben borsacıyım kardeşim trade yaparken oturup ah vah deyip işlem mi yapmamayayım. Ne yapayım ekranımı kapayayım ona bakarsan 18 yıldır memleketin başına gelmedik kalmadı her gun bir şey oluyor işlem yapmayı sana mı soracagım? Benim insanlıgımı sorgulayacak seviyede adam olsan cevap vermezdim de oyle degilsin maalesef.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

8. Ekonomik kurtulus savasi baslatti rte
    80 bin hayirli olsun

Sayfa 735/1000 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •