Sayfa 213/1000 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: Viop - XXVI

Bende şimdi senetde var.
    Ama dowda 29 veya 30 dan sonra tutmam

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Kısa sürede değiştirir. Her gün yeni kart açıyor her gün oyun tarzı değişiyor. Otomatize etmek gerçekten kolay değil pala işini biliyor.
    Spotta Satış tarafında yabancı kurum 1. Sıraya gelince korkma longla. Palanın taktik değişmez hep aynı

3.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Dikkat ettim de

Yükselir algısı daha yüksek forumda

Yine birileri geldi düşmez etmez felan

Aklımda deli sorular
    Aynı taraftayız bakalım neler olacak. Tahvil düşerse bi anda bakışım değişir ama bu tahville nere gidiyon derler... Bilemiyoruz tabi güzel aldı kabul edelim ki

4. Yatırım finansman yada credit alıcı tarafındaysa borsa düşmüyor. Faydalanın.

borsanin isleyis tarzi degisti galiba haftalik alan satana bak maliyetlere bak vadelinin gidisine bak.. yan tahtalara donmeye basladi bu is veya belirli kurumlar kucuk kurumlardan belli etmeden islem yapiyor..ilginc tablo gecen haftadan bu haftaya ve gunluk

6. Eskiden Vadelide teb yatırımı ve diğer şortu takip ediyorduk bu ay durum değişti. Vadeli pasta yerine spot pastayı takip edin. Mesala merill en çok satıcı tarafındaysa long yapın 10 gündür acayip işime yaradı. Palanın şimdiki taktiği bu şekilde.

7.  Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Bende şimdi senetde var.
    Ama dowda 29 veya 30 dan sonra tutmam
    Ben kapanışta flat oldum. Rahatça arkama yaslanabilirim demek ki
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
    En son geçen ay yine merkez in faiz arttırma ayağına bankalara % 5 prim yaptirmislar ve üstünden cok geçmeden yabancilar en kısa zamanda bankalara satış yaparak mal kilitlemişlerdi.

Son 5-6 aydır yaptıkları bir oyun bu. Bankaları yükselt kıvama getir oradan gelene geçene malı dağıt.

Bugünde yaptılar yine % 4...

Çakış icin yükseltiliyor bence yine.

Bahane de hep hazır ; bankalarımız çok ucuz kaldı üstadım

Yaw he he evet ucuz kaldi. Yükseltip yükseltip milletin kucagina iteleyecekler.

Endex 120.000 bine bankasiz ve yabancısız tamamen badem style in gayretleri ile geldi.

Bu saatten sonra da belki 120.000 gazı ile bankaları gaza getirip ara ara millete itelemeye devam edecek yabancı.

Bunu herkes bilsin ki yatırım yapılabilir notu çöp olmuş ülkeden yabancı kaçmak için her fırsatı kullanır kullanacaktır.

Elbette çöp seviyesine gelen yabancı yatırımcı da olur fiziken ama devede kulak..

Ve ayrıca şunu irdelemek lazım :
    Banka endex imiz çok mu ucuz?
    Yoksa sinai endex imiz mi çok pahalı?

Bence ikincisi...
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

Sayfa 213/1000 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız