Sayfa 1003/2404 İlkİlk ... 35039039539931001100210031004100510131053110315032003 ... SonSon
Arama sonucu : 19227 madde; 8,017 - 8,024 arası.

Konu: Finans ve Muhabbet Mekanı

1. Ben yarın kamçı kayış vibratör bir kaç tane alıp geliyorum yıkıcam namissizi denk getirirsem Vedat başkanın video gibi palaya da iteliycem yaklaşmayın elimde vibratör var itelerim diye tehdit edicem
    Mutluluk uzun dönemde dengeye gelecektir .

2. Ben bu zararları çıkarmazsam bana da deli hikmet demesinler

3. Hep ne diyorum ...5 EMA 20 EMA ...KAÇ DEFA YAZDIM ..kaç defaaaaaaaaaaaaaaa
    Hayat hoş gerisi boş

4. Normal dönem değil bi değişim dönüşüm yeni oranlar dönemi dolar pazara düşmüş gibi gostergeye göre 20 kez 3.56 ya gelmesi gerekliydi tık yok
    Altın da pazara düşecek gibi faiz ve Borsa kalıyor borsaya para gelmeye devam ederse shorterlari kimse kurtaramaz.

5.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku

Hep ne diyorum ...5 EMA 20 EMA ...KAÇ DEFA YAZDIM ..kaç defaaaaaaaaaaaaaaa

Görsel olarak da paylaşmadım mı? Bu fotoyu hatırlıyanınız var mı ?

Geçen gün beni hatırlamayan filozof16 bunu hatırlar bak

Hayat hoş gerisi boş

6.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Görsel olarak da paylaşmadım mı? Bu fotoyu hatırlıyanınız var mı ?

Geçen gün beni hatırlamayan filozof16 bunu hatırlar bak

ooolm hadise yukardak 5 EMA aşağıdaki 20 EMA ..bu kadar basit yani ...haaa biz değerlendirmiyoruz o da ayrı bir mevzu yani
    Hayat hoş gerisi boş

7. Bugün masaja gittim mutluluk masajı oldu mayıştım yanee Erken uyuyacağım bu gece ...

Bi fıkrayla bitireyim bu güzel geceyi.

Çok güzel bir hatun sahilde en seksi bikinisi ile güneşleniyor ...etraftaki erkekler de doğal olarak kedinin ciğere baktığı gibi hatunun etrafını sarıyorlar ve dikizlemeye başlıyorlar ...fakat hatun o kadar üst düzey ki kimse cesaret edip yanaşmıyor sadece bakıyorlar ...içlerinden en yakışıklı ve cesur olanı nihayet atağa geçiyor ...hatuna yanaşıyorbaşlıyor iltifatlar etmeye ...gözleriniz çok güzel kaşlarınız keman gibi ..dudaklarınız şaheser ..vücudunuz afrodit gibi ...falan da filan ...hatun mest oluyor tabii ve fakat stifiini bozmuyor ve umarsamaz bir ses tonu ile ...bu güzel iltifatlarınız kalbime girmeniz için yeterli değil ...diyor ..

Yakışıklı delikanlı da istifini hiç bozmadan ve hafif gülümseyerek bu tarihi cümleyi kuruyor :

Girmek istediğim yer kalbiniz değil ki .

zuhahahahahahaahahahaaa
    Hayat hoş gerisi boş

8. İnşallah hep beraber gireriz

Sayfa 1003/2404 İlkİlk ... 35039039539931001100210031004100510131053110315032003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •